Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Bahar İndirimleri Demirci Halı Sarayı'nda

demirci hali sarayi

Her dönem yaptığı indirimlerle adından söz ettiren Demirci Halı Sarayı, şu anda büyük bahar kampanyasıyla yüzleri güldürüyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-12 yıldır halı sektöründe hizmet veren ve Londra’da halı deyince akla ilk gelen müessese olan Demirci Halı Sarayı, her dönem olduğu gibi bahar dönemi kampanyalarıyla yine yüzleri güldürüyor. Erhan Küçük yönetiminde hizmet veren Demirci Halı Sarayı, evinizin A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir aile işletmesi. Halı ağırlıklı olan müessese, Londra’da uzmanlık alanını halı olarak belirleyen ilk ve tek işletme diyebiliriz. Diğer mağazalar ev eşyası ve mobilyacılığın yanında ek olarak halı satarken, Demirci Halı Sarayı’nın ana ürünü her çeşit halı. Bunun yanında ise çeşitli mutfak ve ev eşyalarını da buradan temin edebilirsiniz. Yani Demirci Halı Sarayı’na girdiğinizde eviniz için ihtiyaç duyduğunuz yüzlerce çeşit ürünü aynı anda bulabilirsiniz.

 

 

Halı Almak İsteyenlerin İlk Adresi

 

 

Edmonton’da alanında ilk işletmelerden biri olan Demirci Halı Sarayı, halı almak isteyen müşterilerin ilk adresi oluyor. Demirci Halı Sarayı’nda Dilek, Mir, Ay Yıldız, Merinos, Kashmir, Festival gibi önemli halı markaları bulunuyor ve mağazada yer almayan halıları da sipariş ettirebiliyorsunuz. Bu halı markalarının kataloglarından veya internet sitelerinden beğendiğiniz ürünü, Demirci Halı Sarayı sizin için getirtebiliyor. Demirci Halı Sarayı’nda her bütçeye uygun halı ve ev eşyası bulunmakta. Halılar ve çeyiz paketleri için taksit imkanı da var. 

 

 

Büyük Bahar İndirimlerini Kaçırmayın!

 

Her dönem yaptığı indirimlerle adından söz ettiren Demirci Halı Sarayı, şu anda büyük bahar kampanyasıyla yüzleri güldürüyor. Normalde £219 olan Silex Lahmacun Makinası, tavasıyla beraber sadece £149! Kütahya Porselen’in birbirinden güzel, 24 parça yemek setleri ise hem £59 hem de bir alana bir bedava! Ayrıca en kaliteli sehpa setleri de £49 yerine sadece £29!

 

 

Demirci Halı Sarayı

Edmonton Green Shopping Centre

London N9 0TZ

020 8884 4288

 

 

Demirci Halı Sarayı, Erhan Küçük ve Songül Küçük yönetiminde hizmet veriyor.

 

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.