Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Bahar İndirimleri Demirci Halı Sarayı'nda

demirci hali sarayi

Her dönem yaptığı indirimlerle adından söz ettiren Demirci Halı Sarayı, şu anda büyük bahar kampanyasıyla yüzleri güldürüyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-12 yıldır halı sektöründe hizmet veren ve Londra’da halı deyince akla ilk gelen müessese olan Demirci Halı Sarayı, her dönem olduğu gibi bahar dönemi kampanyalarıyla yine yüzleri güldürüyor. Erhan Küçük yönetiminde hizmet veren Demirci Halı Sarayı, evinizin A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir aile işletmesi. Halı ağırlıklı olan müessese, Londra’da uzmanlık alanını halı olarak belirleyen ilk ve tek işletme diyebiliriz. Diğer mağazalar ev eşyası ve mobilyacılığın yanında ek olarak halı satarken, Demirci Halı Sarayı’nın ana ürünü her çeşit halı. Bunun yanında ise çeşitli mutfak ve ev eşyalarını da buradan temin edebilirsiniz. Yani Demirci Halı Sarayı’na girdiğinizde eviniz için ihtiyaç duyduğunuz yüzlerce çeşit ürünü aynı anda bulabilirsiniz.

 

 

Halı Almak İsteyenlerin İlk Adresi

 

 

Edmonton’da alanında ilk işletmelerden biri olan Demirci Halı Sarayı, halı almak isteyen müşterilerin ilk adresi oluyor. Demirci Halı Sarayı’nda Dilek, Mir, Ay Yıldız, Merinos, Kashmir, Festival gibi önemli halı markaları bulunuyor ve mağazada yer almayan halıları da sipariş ettirebiliyorsunuz. Bu halı markalarının kataloglarından veya internet sitelerinden beğendiğiniz ürünü, Demirci Halı Sarayı sizin için getirtebiliyor. Demirci Halı Sarayı’nda her bütçeye uygun halı ve ev eşyası bulunmakta. Halılar ve çeyiz paketleri için taksit imkanı da var. 

 

 

Büyük Bahar İndirimlerini Kaçırmayın!

 

Her dönem yaptığı indirimlerle adından söz ettiren Demirci Halı Sarayı, şu anda büyük bahar kampanyasıyla yüzleri güldürüyor. Normalde £219 olan Silex Lahmacun Makinası, tavasıyla beraber sadece £149! Kütahya Porselen’in birbirinden güzel, 24 parça yemek setleri ise hem £59 hem de bir alana bir bedava! Ayrıca en kaliteli sehpa setleri de £49 yerine sadece £29!

 

 

Demirci Halı Sarayı

Edmonton Green Shopping Centre

London N9 0TZ

020 8884 4288

 

 

Demirci Halı Sarayı, Erhan Küçük ve Songül Küçük yönetiminde hizmet veriyor.

 

En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.