Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra'nın Gözde Marketi

penge food centre

Penge Food Centre (PFC), Güney Londra’daki üç şubesiyle birden, yemek konusundaki hassasiyetlerinizi sürdürmenize ve Türkiye’den gelen ürünleri mutfağınızda kullanabilmenize yıllardır olanak sağlıyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Güney Londra’da yaşayanlarımızın Türkiye’den gelen alışkanlıklarını sürdürmesi, toplumumuzun yoğunlaştığı Kuzey Londra’ya nazaran daha zor. Ama Penge Food Centre (PFC), Güney Londra’daki üç şubesiyle birden, yemek konusundaki hassasiyetlerinizi sürdürmenize ve Türkiye’den gelen ürünleri mutfağınızda kullanabilmenize yıllardır olanak sağlıyor. Her türlü market ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz Penge Food Centre şubeleri ise Güney Londra’ya yayılmış durumda: Penge-Wallington ve Sydenham’da hemen yanıbaşınızda!

 

 

Güney Londralıların Her Türlü Market İhtiyacı İçin PFC

 

Penge Food Centre’da yok yok: Günlük taze ürünlerin sıcacık çıktığı fırınında lahmacun bile bulabilirsiniz! Et konusundaki hassasiyetiniz düşünülerek kasap bölümü ise HMC sertifikasına sahip, yani %100 helal kesim. Manav reyonunda ise yine günlük taze meyve sebzeleri bulabilirsiniz. Market bölümünde de hem Türkiye’ye özgü ürünler, hem de birçok uluslararası ürün mevcut. Ayrıca off-license bölümünde de istediğiniz tüm içecekleri bulabilirsiniz. Gıda dışında evinizin ihtiyacı olan, başta temizlik ürünü gibi birçok market malzemesini de PFC’den temin edebilirsiniz.

 

 

Bahar Kampanyaları İçin Gazetemizi Takip Edin

 

Mehmet Bey yönetiminde yıllardır Güney Londralıların hizmetinde olan Penge Food Centre, haftaya bahar kampanyalarını gazetemizde duyuracak. Siz de Güney Londra’daki en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara almak istiyorsanız, takipte kalın. Güney’de yaşıyorum diye üzülmeyin, PFC şubeleri hizmetinizde:

 

 

Penge Şubesi

197-199 High Street, Penge

London SE20 7PF

Tel. : 020 87784090

Email : info@pfcfoodcentre.co.uk

Web: http://www.pfcfoodcentre.co.uk

 

 

Sydenham Şubesi

42 Sydenham Road, Sydenham

London SE26 5QF

Tel. : 020 86590697

 


 

Wallington Şubesi

120 – 124 Manor Road, Wallington

SM6 0DS

Tel. : 020 6476778

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar