Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Holland Bazaar Croydon Şubesi 14 Mayıs'ta Açılıyor

holland bazaar croydon

Güney Londra'nın 24 saat açık Cash & Carry'si 14 Mayıs'ta açılıyor! Uzun zamandır merakla beklenen Holland Bazaar Croydon Deposu'nun açılış tarihi belli oldu. Depo, 14 Mayıs Cumartesi günü, saat 15.00-17.00'da gerçekleştirilecek olan resmi açılış töreniyle hizmete girecek.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’da 24 saat açık ilk cash & carry olarak hizmet veren ve sektördeki tecrübesi Special Fruit ile 20 sene öncesine kadar uzanan Holland Bazaar, sektörde bir ilke daha imza atarak Güney Londra’da da hizmete başlama kararı almıştı. Beddington Cross, Beddington Farm Road, Croydon CR0 4XH adresinde hem güney Londra’da bulunan hem de Londra'nın güneyindeki şehirlerden mal almaya gelen müşterileriyle buluşacak olan, yaklaşık 30 bin square büyüklüğündeki Holland Bazaar Croydon şubesi, 14 Mayıs Cumartesi günü, saat 15.00-17.00'da gerçekleştirilecek olan resmi açılış töreniyle hizmete girecek. Firma yetkilileri, bölge milletvekilleriyle belediye meclis üyelerinin de katılacağı açılış töreninde tüm dost ve müşterilerini görmekten mutluluk duyacaklarını belirtti.

 

Güney Londra’nın 24 Saat Açık Cash & Carry'si

 

Bugüne kadarki gelişimi müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre gerçekleşen, müşteri odaklı çalışan ve yaptığı girişimlerle sektörde öncü firma haline gelen Holland Bazaar, firma yöneticisi Cem Matur'un verdiği bilgiye göre yine müşterinin ve toplumun hassasiyetlerini ön plana alarak Croydon şubesini hizmete sokuyor. Güney Londra’daki veya Londra’nın güneyinde bulunan şehirlerdeki gıda işletmecileri artık alışveriş için Kuzey Londra’ya gitmek veya sipariş vermek zorunda değiller. Böylelikle zamandan, emekten ve harcamalardan tasarruf edecekler. Yine haftanın 7 günü 24 saat açık olma prensibini koruyacak olan Holland Bazaar Croydon, geniş otopark hizmetiyle alışverişinizi çok rahat bir şekilde yapmanızı sağlayacak. 

 

 

Güney Londra’da Bizim Topluma Ait İlk Cash & Carry

 

Holland Bazaar Croydon, Güney Londra’da bizim topluma ait ilk cash & carry firması olma özelliği taşıyor. Bu gurur, Güney Londra’da zaten bu kapsamda hizmet veren başka hiçbir cash & carry firması olmamasıyla taçlanıyor. Güney Londra’daki bu eksikliği gören Holland Bazaar’ın, bu boşluğu doldurmak için Croydon projesini hayata geçirdiğini söyleyen Cem Matur, artık Güney Londra’daki işletme sahiplerinin de ihtiyaç duydukları her türlü gıda ve catering malzemesini tek bir yerden, istedikleri saatte temin edebileceklerinin altını çiziyor. 

 

Çok Uygun Fiyatlar, Günlük Taze Ürünler

 

Günlük taze meyve-sebze, kuru gıda, donmuş gıda, alkollü-alkolsüz içecekler, bakliyat ürünleri, kömür ve daha fazlası Holland Bazaar Croydon’da, aynı kuzeyde olduğu gibi çok uygun fiyatlara sizlerle buluşacak. Aracı olmadan, direkt çiftçiden alınan ürünlerin satılması, dağıtım masrafı olmadan, direkt depodan alışveriş yapma imkanı sunması gibi etmenler ise, yine Cem Matur’un verdiği bilgiye gore, Holland Bazaar’ın fiyatlarının son derece uygun olmasını sağlıyor. Yani Holland Bazaar ürün çeşitliliği, 7/24 açık olması, Güney Londra’da da hizmet verecek olması gibi özelliklerine ilaveten, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için cep dostu olmasıyla da sektörde vazgeçilmez bir isim olarak anılıyor. 

 

Holland Bazaar’ın Croydon şubesi hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak isterseniz:

 

Tel: 020 8887 9999

Fax: 020 8807 3168

Mail: info@hollandbazaar.co.uk

Web: www.hollandbazaar.co.uk

 

Holland Bazaar Croydon

Beddington Cross, 

Beddington Farm Road, 

Croydon CR0 4XH


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel