Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Caria Holidays Antik Bodrum Marmaris Bölgesini Enfield’a Getirdi

Caria Holidays Selahatin Pinarbasi  Engin Sertoglu

İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde 12 Savoy Parade, Enfield, London EN1 1RT adresinde

Avrupa Ajansı (AVA) Şirket Haberleri-İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. İngiliz tatilcilerin yanısıra Türk tatilcilerde en güzel oteller ile bölgelerde dinlenmek ve  bütün yılın yorgunluğunu sorunsuz atmak istiyor. İşte bu anda tecrübeli profesyonel isimler sorunsuz ve mükemmel tatil için ön plana çıkıyor.  

 

ENGİN SERTOĞLU

 

Engin Sertoğlu 18 yılını Türkiye’de tatil sektöründe çalışarak tecrübesini pekiştirerek geçirmiş. Son 10 yıldır da İngiltere’de çalışarak Türkiye tecrübesini Londra’ya aktarmış. Ve şu an CARIA HOLIDAYS’I hizmete açıyor. Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde açılan Caria Holidays, Adeta Türkiye’nin başkenti Ankara olarak anılan Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, ofislerini açtılar ve hizmete başladılar.

 

 

 

AÇILIŞ  RESEPSİYONU 29 MAYIS’TA

 

Caria Holidays’in 29 Mayısta Öğlen Saat 1 İle Akşam 6 arası yapılacak olan açılış resepsiyonu ile tanıtımı yapılacak. 12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT adresindeki kendi ofislerinde yapılacak açılışa tüm tatilciler davet edildi. 

 

CARIA ADI NEREDEN GELİYOR

 

Tarihçi Herodot'a göre, Karyalıların ismi efsanevi kurucu kralları Kar'dan türemiştir. Karyalıların Bodrum Marmaris ve Ege Adalarına yayıldıkları ilk yüzyıllarında hakimiyetleri altında Karya ülkesi içinde, Likya sınırlarında yer alan Kaunos (Dalyan) şehrinin halkı, Girit adası ile ilişkili olması muhtemel özgün bir etnik kimliği Karya tarihi boyunca korumuştur. Karya veya Karyalılar Hitit metinlerinde Karkiya, Babillilerce Karsa, Elami ve eski Pers dilinde Kurka olarak anılmaktadır.

 

 Caria Holidays, Engin Sertoğlu ve Selahattin Pınarbaşı yönetiminde 

 

 

TÜRK HAVAYOLLARINDAN EASYJET’E

 

Enfield Bölgesinde hizmete açılan Caria Holidays, tüm Türkiye’de otel tatil köyü butik otel ve tatil yanısıra Türk Hava Yolları, British Airways, Pegasus, Atlasglobal, Ryanair, easyjet, virgin atlantic, gibi dünya devleriyle çalışarak en uygun uzuca uçak bileti hizmeti sağlıyor. 

 

 

 

Caria Holidays

12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT

Tel: 020 3795 88 28 

www.cariaholidays.co.uk e mail: info@cariaholidays.co.uk


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar