Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Caria Holidays Antik Bodrum Marmaris Bölgesini Enfield’a Getirdi

Caria Holidays Selahatin Pinarbasi  Engin Sertoglu

İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde 12 Savoy Parade, Enfield, London EN1 1RT adresinde

Avrupa Ajansı (AVA) Şirket Haberleri-İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. İngiliz tatilcilerin yanısıra Türk tatilcilerde en güzel oteller ile bölgelerde dinlenmek ve  bütün yılın yorgunluğunu sorunsuz atmak istiyor. İşte bu anda tecrübeli profesyonel isimler sorunsuz ve mükemmel tatil için ön plana çıkıyor.  

 

ENGİN SERTOĞLU

 

Engin Sertoğlu 18 yılını Türkiye’de tatil sektöründe çalışarak tecrübesini pekiştirerek geçirmiş. Son 10 yıldır da İngiltere’de çalışarak Türkiye tecrübesini Londra’ya aktarmış. Ve şu an CARIA HOLIDAYS’I hizmete açıyor. Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde açılan Caria Holidays, Adeta Türkiye’nin başkenti Ankara olarak anılan Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, ofislerini açtılar ve hizmete başladılar.

 

 

 

AÇILIŞ  RESEPSİYONU 29 MAYIS’TA

 

Caria Holidays’in 29 Mayısta Öğlen Saat 1 İle Akşam 6 arası yapılacak olan açılış resepsiyonu ile tanıtımı yapılacak. 12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT adresindeki kendi ofislerinde yapılacak açılışa tüm tatilciler davet edildi. 

 

CARIA ADI NEREDEN GELİYOR

 

Tarihçi Herodot'a göre, Karyalıların ismi efsanevi kurucu kralları Kar'dan türemiştir. Karyalıların Bodrum Marmaris ve Ege Adalarına yayıldıkları ilk yüzyıllarında hakimiyetleri altında Karya ülkesi içinde, Likya sınırlarında yer alan Kaunos (Dalyan) şehrinin halkı, Girit adası ile ilişkili olması muhtemel özgün bir etnik kimliği Karya tarihi boyunca korumuştur. Karya veya Karyalılar Hitit metinlerinde Karkiya, Babillilerce Karsa, Elami ve eski Pers dilinde Kurka olarak anılmaktadır.

 

 Caria Holidays, Engin Sertoğlu ve Selahattin Pınarbaşı yönetiminde 

 

 

TÜRK HAVAYOLLARINDAN EASYJET’E

 

Enfield Bölgesinde hizmete açılan Caria Holidays, tüm Türkiye’de otel tatil köyü butik otel ve tatil yanısıra Türk Hava Yolları, British Airways, Pegasus, Atlasglobal, Ryanair, easyjet, virgin atlantic, gibi dünya devleriyle çalışarak en uygun uzuca uçak bileti hizmeti sağlıyor. 

 

 

 

Caria Holidays

12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT

Tel: 020 3795 88 28 

www.cariaholidays.co.uk e mail: info@cariaholidays.co.uk


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.