Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Caria Holidays Antik Bodrum Marmaris Bölgesini Enfield’a Getirdi

Caria Holidays Selahatin Pinarbasi  Engin Sertoglu

İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde 12 Savoy Parade, Enfield, London EN1 1RT adresinde

Avrupa Ajansı (AVA) Şirket Haberleri-İngiltere’de büyüyen Türkiye’ye yönelik tatil sektörü yeni firmalarla atılımda. İngiliz tatilcilerin yanısıra Türk tatilcilerde en güzel oteller ile bölgelerde dinlenmek ve  bütün yılın yorgunluğunu sorunsuz atmak istiyor. İşte bu anda tecrübeli profesyonel isimler sorunsuz ve mükemmel tatil için ön plana çıkıyor.  

 

ENGİN SERTOĞLU

 

Engin Sertoğlu 18 yılını Türkiye’de tatil sektöründe çalışarak tecrübesini pekiştirerek geçirmiş. Son 10 yıldır da İngiltere’de çalışarak Türkiye tecrübesini Londra’ya aktarmış. Ve şu an CARIA HOLIDAYS’I hizmete açıyor. Selahattin Pınarbaşı ve Engin Sertoğlu yönetiminde açılan Caria Holidays, Adeta Türkiye’nin başkenti Ankara olarak anılan Kuzey Londra Enfield Bölgesinin kalbinde yeni Caria Holidays, ofislerini açtılar ve hizmete başladılar.

 

 

 

AÇILIŞ  RESEPSİYONU 29 MAYIS’TA

 

Caria Holidays’in 29 Mayısta Öğlen Saat 1 İle Akşam 6 arası yapılacak olan açılış resepsiyonu ile tanıtımı yapılacak. 12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT adresindeki kendi ofislerinde yapılacak açılışa tüm tatilciler davet edildi. 

 

CARIA ADI NEREDEN GELİYOR

 

Tarihçi Herodot'a göre, Karyalıların ismi efsanevi kurucu kralları Kar'dan türemiştir. Karyalıların Bodrum Marmaris ve Ege Adalarına yayıldıkları ilk yüzyıllarında hakimiyetleri altında Karya ülkesi içinde, Likya sınırlarında yer alan Kaunos (Dalyan) şehrinin halkı, Girit adası ile ilişkili olması muhtemel özgün bir etnik kimliği Karya tarihi boyunca korumuştur. Karya veya Karyalılar Hitit metinlerinde Karkiya, Babillilerce Karsa, Elami ve eski Pers dilinde Kurka olarak anılmaktadır.

 

 Caria Holidays, Engin Sertoğlu ve Selahattin Pınarbaşı yönetiminde 

 

 

TÜRK HAVAYOLLARINDAN EASYJET’E

 

Enfield Bölgesinde hizmete açılan Caria Holidays, tüm Türkiye’de otel tatil köyü butik otel ve tatil yanısıra Türk Hava Yolları, British Airways, Pegasus, Atlasglobal, Ryanair, easyjet, virgin atlantic, gibi dünya devleriyle çalışarak en uygun uzuca uçak bileti hizmeti sağlıyor. 

 

 

 

Caria Holidays

12 Savoy Parade, Southbury Road, Enfield, London EN1 1RT

Tel: 020 3795 88 28 

www.cariaholidays.co.uk e mail: info@cariaholidays.co.uk


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel