Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

BODRUM AKŞAMLARININ KEYFİNİ BALIKLA ÇIKARIN

bardakci_koyu_pasa_balikci_Dolce_Hotel

BARDAKÇI KOYU’NDA KAPILARINI BALIKSEVERLERE AÇAN PAŞA BALIK YENİ KONSEPTİ İLE GÖZ DOLDURUYOR

Eğer, Bodrum’a gelip, akşamların keyfini balık ve diğer deniz ürünleri ile çıkarmak, rakı ve şarap eşliğinde ve gecenize renk katmak istiyorsanız yeni adresiniz Bardakçı Koyu’nda kapılarını balık severlere açan Paşa Balık olacaktır. Yıllardır Bardakçı Koyu’ndaki Dolce Hotel’in işletmeciliğini yapan Hasan Avna tarafından açılan Paşa Balık, yeni konsepti ile de göz dolduruyor. İşletmenin sahibi Hasan Avna, “Bizim hedefimiz, taze deniz ürünleri ile hizmet vermektir. Deniz ürünlerinin hemen her çeşidi ile sezon boyunca konuklarımıza hizmet vereceğiz. Paşa Balık, aynı zamanda denize sıfır konumu, manzarası ve hizmet anlayışı ile de iddialıdır” diyor. Paşa Balık’ta aynı zamanda çeşitli deniz ürünleri, Ege’ye özel mezeler ve diğer çeşitler de yer alıyor. Balık konusunda son derece iddialı olan işletmede, konunun ustaları ile deniz ürünlerinin nasıl şölene çevrildiğine de şahit oluyorsunuz. “Bodrum’un en iyisi olmak için geldik, en taze ve en lezzetli balıkları konuklarımızla buluşturacağız. Bu yazın aşkı Paşa Balık olacak” diyen işletme sahibi Hasan Avna, deniz ürünlerinin yanında diğer meze ve çeşitlerle de iddialı olduklarını söylüyor.

 

En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.