Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

BODRUM AKŞAMLARININ KEYFİNİ BALIKLA ÇIKARIN

bardakci_koyu_pasa_balikci_Dolce_Hotel

BARDAKÇI KOYU’NDA KAPILARINI BALIKSEVERLERE AÇAN PAŞA BALIK YENİ KONSEPTİ İLE GÖZ DOLDURUYOR

Eğer, Bodrum’a gelip, akşamların keyfini balık ve diğer deniz ürünleri ile çıkarmak, rakı ve şarap eşliğinde ve gecenize renk katmak istiyorsanız yeni adresiniz Bardakçı Koyu’nda kapılarını balık severlere açan Paşa Balık olacaktır. Yıllardır Bardakçı Koyu’ndaki Dolce Hotel’in işletmeciliğini yapan Hasan Avna tarafından açılan Paşa Balık, yeni konsepti ile de göz dolduruyor. İşletmenin sahibi Hasan Avna, “Bizim hedefimiz, taze deniz ürünleri ile hizmet vermektir. Deniz ürünlerinin hemen her çeşidi ile sezon boyunca konuklarımıza hizmet vereceğiz. Paşa Balık, aynı zamanda denize sıfır konumu, manzarası ve hizmet anlayışı ile de iddialıdır” diyor. Paşa Balık’ta aynı zamanda çeşitli deniz ürünleri, Ege’ye özel mezeler ve diğer çeşitler de yer alıyor. Balık konusunda son derece iddialı olan işletmede, konunun ustaları ile deniz ürünlerinin nasıl şölene çevrildiğine de şahit oluyorsunuz. “Bodrum’un en iyisi olmak için geldik, en taze ve en lezzetli balıkları konuklarımızla buluşturacağız. Bu yazın aşkı Paşa Balık olacak” diyen işletme sahibi Hasan Avna, deniz ürünlerinin yanında diğer meze ve çeşitlerle de iddialı olduklarını söylüyor.

 

Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel