Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

BODRUM AKŞAMLARININ KEYFİNİ BALIKLA ÇIKARIN

bardakci_koyu_pasa_balikci_Dolce_Hotel

BARDAKÇI KOYU’NDA KAPILARINI BALIKSEVERLERE AÇAN PAŞA BALIK YENİ KONSEPTİ İLE GÖZ DOLDURUYOR

Eğer, Bodrum’a gelip, akşamların keyfini balık ve diğer deniz ürünleri ile çıkarmak, rakı ve şarap eşliğinde ve gecenize renk katmak istiyorsanız yeni adresiniz Bardakçı Koyu’nda kapılarını balık severlere açan Paşa Balık olacaktır. Yıllardır Bardakçı Koyu’ndaki Dolce Hotel’in işletmeciliğini yapan Hasan Avna tarafından açılan Paşa Balık, yeni konsepti ile de göz dolduruyor. İşletmenin sahibi Hasan Avna, “Bizim hedefimiz, taze deniz ürünleri ile hizmet vermektir. Deniz ürünlerinin hemen her çeşidi ile sezon boyunca konuklarımıza hizmet vereceğiz. Paşa Balık, aynı zamanda denize sıfır konumu, manzarası ve hizmet anlayışı ile de iddialıdır” diyor. Paşa Balık’ta aynı zamanda çeşitli deniz ürünleri, Ege’ye özel mezeler ve diğer çeşitler de yer alıyor. Balık konusunda son derece iddialı olan işletmede, konunun ustaları ile deniz ürünlerinin nasıl şölene çevrildiğine de şahit oluyorsunuz. “Bodrum’un en iyisi olmak için geldik, en taze ve en lezzetli balıkları konuklarımızla buluşturacağız. Bu yazın aşkı Paşa Balık olacak” diyen işletme sahibi Hasan Avna, deniz ürünlerinin yanında diğer meze ve çeşitlerle de iddialı olduklarını söylüyor.

 

Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar