Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

BODRUM AKŞAMLARININ KEYFİNİ BALIKLA ÇIKARIN

bardakci_koyu_pasa_balikci_Dolce_Hotel

BARDAKÇI KOYU’NDA KAPILARINI BALIKSEVERLERE AÇAN PAŞA BALIK YENİ KONSEPTİ İLE GÖZ DOLDURUYOR

Eğer, Bodrum’a gelip, akşamların keyfini balık ve diğer deniz ürünleri ile çıkarmak, rakı ve şarap eşliğinde ve gecenize renk katmak istiyorsanız yeni adresiniz Bardakçı Koyu’nda kapılarını balık severlere açan Paşa Balık olacaktır. Yıllardır Bardakçı Koyu’ndaki Dolce Hotel’in işletmeciliğini yapan Hasan Avna tarafından açılan Paşa Balık, yeni konsepti ile de göz dolduruyor. İşletmenin sahibi Hasan Avna, “Bizim hedefimiz, taze deniz ürünleri ile hizmet vermektir. Deniz ürünlerinin hemen her çeşidi ile sezon boyunca konuklarımıza hizmet vereceğiz. Paşa Balık, aynı zamanda denize sıfır konumu, manzarası ve hizmet anlayışı ile de iddialıdır” diyor. Paşa Balık’ta aynı zamanda çeşitli deniz ürünleri, Ege’ye özel mezeler ve diğer çeşitler de yer alıyor. Balık konusunda son derece iddialı olan işletmede, konunun ustaları ile deniz ürünlerinin nasıl şölene çevrildiğine de şahit oluyorsunuz. “Bodrum’un en iyisi olmak için geldik, en taze ve en lezzetli balıkları konuklarımızla buluşturacağız. Bu yazın aşkı Paşa Balık olacak” diyen işletme sahibi Hasan Avna, deniz ürünlerinin yanında diğer meze ve çeşitlerle de iddialı olduklarını söylüyor.

 

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.