Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

EDA Quality Foods 37'inci başarı yılını kutluyor

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur EDA Quality Foods’ markasını anlattı

'Herkes için güvenilir gıda ' felsefesiyle EDA Quality Foods 37’nci kuruluş yıldönümünü tüm İngiltere’de genelinde hitabettiği café, restaurant ve perakende sektorlerinde süpriz indirimlerle kutlamaya hazırlanıyor.TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Eda, Britanya’da güvenin sembölü haline gelen‘EDA Quality Foods’ markasının, gelecek dönemdeki izleyeceği yol haritasını ve projeleri hakkında da bilgiler Verdi…

'Herkes için güvenilir gıda ' felsefesiyle EDA Quality Foods 37’nci kuruluş yıldönümünü tüm İngiltere’de genelinde hitabettiği café, restaurant ve perakende sektorlerinde süpriz indirimlerle kutlamaya hazırlanıyor.

Temelleri 1980 yılında TFC Holding bünyesi altında EDA Qualıty Foods adıyla atılan firma, tüketici ile birebir temas edilerek, büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Eda Quality Foods, Türkiye'nin önde gelen büyük markaları ile çalışarak kurulan ve Büyük Britanya gıda arenasının başrol oyuncusu olma yolunda hızla ilerlerken, en büyük gıda tedarikçileri arasında da yerini aldı.

Türk gıda ürünlerinin yanı sıra Kıbrıs, İtalya,Fransa, İspanya, Hollanda, Danimarka, Afrika ve diğer Akdeniz ülke ürünlerinin satışını ürün gamında bulunduran EDA Quality Foods, büyümesine parallel olarak hizmet kalitesini de yükseltiyor.

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Eda, Britanya’da güvenin sembölü haline gelen ‘EDA Quality Foods’ markasının, gelecek dönemdeki izleyeceği yol haritasını ve projeleri hakkında da bilgiler Verdi…

 

Şuyur, profesyonel müşterilerin değişen beklentilerine cevap vermek üzere geliştirdikleri saha satış, sevkiyat ve süpriz indirimlerle daha da büyüyeceklerini hatırlatarak, İngiltere gıda sektöründe önemli bir potansiyele sahip olan EDA Quality Foods, büyümesini sürdürecek kapasite ve kaabiliyete sahip olduğunun altını çizdi.

Suyur açıklamasında, “Türkiye gitmenize gerek yok Türkiye’yi ayağınaza getirdik”  sloganıyla Büyük Britanya’nın lider toptancı marketi kimliğiyle, profesyonellerin Café, Restaurant ve perakende sektörlerinde  herzaman ‘güvenilir iş ortağı’ olmayı hedeflediklerini vurguladı.

Deniz Suyur, rekabetin yerli-yabancı pek çok oyuncunun nefesinin kesilmesine neden olacak kadar çetin ve zorlu geçtiği bir sektörde her zaman lider olmak ve bunu yeniliklerlepekiştirmenin kolay olmadığına dikkat çekerek, “Uzak diyarlarda yaşayan siz değerli yurttaşlarımıza özlemini çektiğiniz  lezzetli ve güvenilir gıdalara kavuşturduk. Tam 37 yıldır getirdiğimiz lezzetlerle  milyonlarca tüketiciyle buluşturduk ve önümüzdeki dönemde,Ramazan ayına özel ve süpriz indirimlerle de hizmet etmeye devam ediceğiz” şeklinde konuştu.

 

Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar