Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

EDA Quality Foods 37'inci başarı yılını kutluyor

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur EDA Quality Foods’ markasını anlattı

'Herkes için güvenilir gıda ' felsefesiyle EDA Quality Foods 37’nci kuruluş yıldönümünü tüm İngiltere’de genelinde hitabettiği café, restaurant ve perakende sektorlerinde süpriz indirimlerle kutlamaya hazırlanıyor.TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Eda, Britanya’da güvenin sembölü haline gelen‘EDA Quality Foods’ markasının, gelecek dönemdeki izleyeceği yol haritasını ve projeleri hakkında da bilgiler Verdi…

'Herkes için güvenilir gıda ' felsefesiyle EDA Quality Foods 37’nci kuruluş yıldönümünü tüm İngiltere’de genelinde hitabettiği café, restaurant ve perakende sektorlerinde süpriz indirimlerle kutlamaya hazırlanıyor.

Temelleri 1980 yılında TFC Holding bünyesi altında EDA Qualıty Foods adıyla atılan firma, tüketici ile birebir temas edilerek, büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

Eda Quality Foods, Türkiye'nin önde gelen büyük markaları ile çalışarak kurulan ve Büyük Britanya gıda arenasının başrol oyuncusu olma yolunda hızla ilerlerken, en büyük gıda tedarikçileri arasında da yerini aldı.

Türk gıda ürünlerinin yanı sıra Kıbrıs, İtalya,Fransa, İspanya, Hollanda, Danimarka, Afrika ve diğer Akdeniz ülke ürünlerinin satışını ürün gamında bulunduran EDA Quality Foods, büyümesine parallel olarak hizmet kalitesini de yükseltiyor.

TFC Holding Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Eda, Britanya’da güvenin sembölü haline gelen ‘EDA Quality Foods’ markasının, gelecek dönemdeki izleyeceği yol haritasını ve projeleri hakkında da bilgiler Verdi…

 

Şuyur, profesyonel müşterilerin değişen beklentilerine cevap vermek üzere geliştirdikleri saha satış, sevkiyat ve süpriz indirimlerle daha da büyüyeceklerini hatırlatarak, İngiltere gıda sektöründe önemli bir potansiyele sahip olan EDA Quality Foods, büyümesini sürdürecek kapasite ve kaabiliyete sahip olduğunun altını çizdi.

Suyur açıklamasında, “Türkiye gitmenize gerek yok Türkiye’yi ayağınaza getirdik”  sloganıyla Büyük Britanya’nın lider toptancı marketi kimliğiyle, profesyonellerin Café, Restaurant ve perakende sektörlerinde  herzaman ‘güvenilir iş ortağı’ olmayı hedeflediklerini vurguladı.

Deniz Suyur, rekabetin yerli-yabancı pek çok oyuncunun nefesinin kesilmesine neden olacak kadar çetin ve zorlu geçtiği bir sektörde her zaman lider olmak ve bunu yeniliklerlepekiştirmenin kolay olmadığına dikkat çekerek, “Uzak diyarlarda yaşayan siz değerli yurttaşlarımıza özlemini çektiğiniz  lezzetli ve güvenilir gıdalara kavuşturduk. Tam 37 yıldır getirdiğimiz lezzetlerle  milyonlarca tüketiciyle buluşturduk ve önümüzdeki dönemde,Ramazan ayına özel ve süpriz indirimlerle de hizmet etmeye devam ediceğiz” şeklinde konuştu.

 

John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar