Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive açılışını Başkonsolos Emirhan Yorulmazlar yaptı

Dogtas Brent

Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar'a eşlik eden Meclis Üyesi Parvez Ahmet, Brent Belediye Başkanı, Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını resmi olarak gerçekleştirdi.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-Türkiye'nin Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar'a eşlik eden Meclis Üyesi Parvez Ahmet, Brent Belediye Başkanı, 28 Mayıs Cumartesi günü Brent South Shopping Park’ta Doğtaş Exclusive konsept mağazasının açılışını resmi olarak gerçekleştirdi. Yeni mağazanın kurdele kesiminde Belediye Başkanı’na,  Doğtaş CEO’su Hulusi Acar, Acil Group/ K&A Ventures Genel Başkanı Enis Behar Menda, ve yatırımcılar Şükrü Açıl, Veyis Açıl ve Mehmet Kocakerim eşlik etti. Aralarında Brent Meclis Üyeleri Bhangwanji Chohan, Reg Colwill, Abdi Aden, Arshad Mahmood, Ketan Sheth, Türkiye'nin Londra Ticaret Müşaviri Aytuğ Göksu, Suudi Arabistan’ın Londra Ticaret Müşaviri Fawaz Al Ghamdi, iş adamları Cafer Mahiroğlu, Fırat Mayıl ve Mustafa Ismail de bulunduğu birçok önemli isim, açılış kokteylinde halkla bir araya gelme fırsatı buldu

Mağazanın açılışını kutlamak için; Doğtaş Brent Cross şubesini ziyaret edenlere £2,000 değerinde bir yatak odası takımı kazanma şansı sunuluyor

 

 

1,000 m2’lik bir alana yayılan ve Doğtaş’ın İngiltere’deki 5. şubesi olan Brent Cross, ziyaretçilere konfor, kolaylık ve tarz ürünlerden oluşan geniş bir yelpaze sunuyor.

44 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de mobilya sektörünün lideri olan Doğtaş, oturma odaları, yatak odası ve yemek odaları için sunduğu çağdaş ürünleri ile tanınıyor. Müşteriler sadece yüksek kalite ve uygun fiyatlı ürünleri değil, aynı zamanda geniş renk seçenekleri ve kendi zevklerine uygun birçok ürünü aynı çatı altında bulabiliyorlar.

 

 

Doğtaş Exclusive servisi müşterilere özel ücretsiz iç mimari, nakliyat, montaj ve esnek ödeme biçimleri sunuyor. Buna ek olarak satış sonrası mükemmel servis ve devamlı ürün desteği de sunuluyor.

Bütün bu unsurlar markanın İngiltere’de hızla büyümesine neden oldu. İlk Doğtaş Exclusive konsept mağazası, Doğtaş’ın İngiltere’deki ortağı Acil Group/ K&A Ventures tarafından 2010 yılında Kuzey Londra’da, Edmonton’da açıldı. Sonrasında bu şubeye Harringay, Dalston, Catford ve şimdi de Brent Cross olmak üzere dört mağaza daha eklendi.

 

Mağazalar, ürünleri 65 ülkede bulunabilen ve hiç durmadan büyüyen Doğtaş ailesinin bir parçasını oluşturuyor. Marka şu anda 143’ü Türkiye’de, 52’si ise Paris, Berlin, Amsterdam, Viyana, Dubai, Riyad, Lefkoşe, Sofya, Kavala, Bakü, Kahire, Cezayir, Aşkabat, Erbil ve Tahran gibi uluslararası lokasyonlarda olmak üzere toplamda 195 konsept mağaza işletiyor. 2016 yılında bunlara 24 showroom daha eklenecek.

 

Doğtaş Exclusive Brent Cross mağazası, Brent South Shopping Park, Unit G2, Tilling Road Londra NW2 1LS adresinde yer alıyor ve haftanın yedi günü açık.

 

 Ücretsiz Doğtaş yatak odası kazanma şansı haziran ayı sonuna kadar devam ediyor ve Brent Cross şubesini ziyaret eden herkes yarışmaya katılabilecek. Yarışmada şartlar ve koşullar geçerlidir.

 

Avrupa Medya Gurubu Başknaı Vatan Öz, Doğtaş Ceo Hulusi Acar, Councillor Bhagwanji Chohan


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.