Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Akdeniz Süpermarket 5. Şubesiyle Chingford’da

akdeniz supermarket

Londra’nın en köklü süpermarket zincirlerinden olan Akdeniz, 38-40 Old Church Road, Chingford E4 8DB adresinde bulunan 5. Şubesini 3 Haziran Cuma günü gerçekleştirmiş olduğu açılış töreniyle hizmete soktu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’nın en köklü süpermarket zincirlerinden olan Akdeniz, 38-40 Old Church Road, Chingford E4 8DB adresinde bulunan 5. Şubesini 3 Haziran Cuma günü gerçekleştirmiş olduğu açılış töreniyle hizmete soktu. Törende Akdeniz Süpermarketler Zinciri Sahibi Erdal Aktaş ve Akdeniz Chingford Şube Yöneticisi Asker Aktaş’a, İngiltere İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan, İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Başkanı Tugay Hurman ve TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur gibi önemli davetliler eşlik etti. 

 

İngiltere İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan, İngiltere Alevi Kültür Merkezi ve Cemevi Başkanı Tugay Hurman ve TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur gibi önemli davetliler törende kurdeleyi Erdal Aktaş ve Asker Aktaş’la beraber kestiler

 

 

Chingford Bölgesindeki Market Boşluğunu Dolduracak

 

Stoke Newington, Walthamstow, Wood Green ve Enfield’da bulunan 4 şubesiyle Kuzey Londra’da çok kapsamlı bir şekilde erişilebilir halde olan Akdeniz Süpermarket, Chingford bölgesinde de tüm market ihtiyaçlarının tek bir yerden giderilebilmesi için hizmete girdi. Gıda reyonu, günlük taze meyve sebzenin bulunduğu manav, yüzde yüz helal kesim kasap, günlük taze ürünlerin çıktığı fırın, temizlik ürünleri, off-licence gibi çeşitli bölümlerde binbir çeşit alışverişinizi yapabilirsiniz. Erdal Aktaş açılışta yaptığı konuşmada, Chingford bölgesindeki bu eksikliği görerek bu şubeyi açtıklarını dile getirdi:

“5. şubemiz, Chingford, Waltham Abbey, Woodford ve Norht Chingford’un ortasında bir yer. Son yıllarda bu bölgelerde etnik gruplar çoğalıyor, geçtiğimiz senelerde %30 çıktı. Burası bakir bir bölgeydi, o vesileyle buraya geldik. Boşluk vardı, böyle değerlendirmiş olduk. İnşallah 5. Şubemiz hayırlı olur. İnşallah bundan sonra Akdeniz Süpermarketleri farklı bölgelerde büyütmeye devam edeceğiz. Bu yıl sonuna doğru başka bir şubemiz daha olacak. Bu şubemiz de klasik bir Akdeniz süpermarketidir: Taze meyve sebze, helal et, günlük ekmek çeşitleriyle... Seçkin gıda ürünlerinin her çeşidini bulabilirsiniz. Fiyatlarımız gayet makuldur. Ramazan indirimlerimiz var, devam edecek. Bölge halkını bekliyoruz. Gelsinler görsünler. Nezih bir yer oldu, farklı bir atmosfer oldu.” 

 

Akdeniz Süpermarketler Zinciri Sahibi Erdal Aktaş

 

 

Deniz Suyur: “Akdeniz Grubu Çok Güzel İşlere İmza Atıyor”

 

İngiltere İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan, Akdeniz Süpermarketlerin kendi bölgesinde ekonomiye canlılık kattığını söyledi ve Chingford şubesinin açılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi. 

TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur da açılışta yaptığı konuşmada, Akdeniz Süpermarketlerin başarılarından bahsetti ve İngiltere ekonomisine katkı sunan işletmeleri değerlendirdi:

“Akdeniz Grubu çok güzel işlerin altına imza atıyor. Her geçen gün kendisini yenileyen, ihtiyaçları gören bir grup. Chingford şubesini gezdim gördüm ve çok mükemmel. Açılıştaki heyecanı ve sevinci görerek çok mutlu oldum. Bölgenin ihtiyaç duyduğu çok güzel bir mekan açmışlar. Hem kalite hem fiyat hem de hizmet anlamında mükemmel bir işe imza atmışlar. Artık biz bulunduğumuz ülkede işveren pozisyondayız, ülkenin ekonomisinde söz sahibiyiz. Böyle işletmeleri hepimizin desteklemesi gerekiyor. Akdeniz’in zaten başarı hikayeleri var; her geçen gün kendini geliştiriyor, yeniliyor. Chingford şubesi hayırlı uğurlu olsun”. 

 

Erdal Aktaş ve TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur

 

Akdeniz Chingford Şube Yöneticisi Asker Aktaş, Joan Ryan ve Erdal Aktaş

 

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar