Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra’daki İftar Rezervasyonlarınız İçin Turkuaz Restaurant

turkuaz british kebab

British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz Restaurant, Ramazan ayı boyunca da en özel lezzetlerini konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor.  British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

 

İftarınızı Osmanlı Sultanları Gibi Yapmaya Ne Dersiniz?

 

 

Turkuaz Restaurant’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı ise, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde.

 

 

Ramazan’da İftar Programı Yapmak İsteyenlerin Tercihi

 

 

Turkuaz Restaurant’ta ister aileniz ve arkadaşlarınızla iftarınızı yapabilir, isterseniz de işletmeleriniz için iftar programı yapıp çalışanlarınız ve müşterilerinizle bir araya gelebilirsiniz. İftar programlarınız için dilerseniz 20 kişilik özel odayı da rezerve edebilirsiniz. 

 

 

Ramazan’da gerçek iftar keyfi yaşamak için:

 

Turkuaz Restaurant

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar