Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra’daki İftar Rezervasyonlarınız İçin Turkuaz Restaurant

turkuaz british kebab

British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz Restaurant, Ramazan ayı boyunca da en özel lezzetlerini konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor.  British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

 

İftarınızı Osmanlı Sultanları Gibi Yapmaya Ne Dersiniz?

 

 

Turkuaz Restaurant’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı ise, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde.

 

 

Ramazan’da İftar Programı Yapmak İsteyenlerin Tercihi

 

 

Turkuaz Restaurant’ta ister aileniz ve arkadaşlarınızla iftarınızı yapabilir, isterseniz de işletmeleriniz için iftar programı yapıp çalışanlarınız ve müşterilerinizle bir araya gelebilirsiniz. İftar programlarınız için dilerseniz 20 kişilik özel odayı da rezerve edebilirsiniz. 

 

 

Ramazan’da gerçek iftar keyfi yaşamak için:

 

Turkuaz Restaurant

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.