Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra’daki İftar Rezervasyonlarınız İçin Turkuaz Restaurant

turkuaz british kebab

British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz Restaurant, Ramazan ayı boyunca da en özel lezzetlerini konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor.  British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

 

İftarınızı Osmanlı Sultanları Gibi Yapmaya Ne Dersiniz?

 

 

Turkuaz Restaurant’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı ise, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde.

 

 

Ramazan’da İftar Programı Yapmak İsteyenlerin Tercihi

 

 

Turkuaz Restaurant’ta ister aileniz ve arkadaşlarınızla iftarınızı yapabilir, isterseniz de işletmeleriniz için iftar programı yapıp çalışanlarınız ve müşterilerinizle bir araya gelebilirsiniz. İftar programlarınız için dilerseniz 20 kişilik özel odayı da rezerve edebilirsiniz. 

 

 

Ramazan’da gerçek iftar keyfi yaşamak için:

 

Turkuaz Restaurant

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar