Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra’daki İftar Rezervasyonlarınız İçin Turkuaz Restaurant

turkuaz british kebab

British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz Restaurant, Ramazan ayı boyunca da en özel lezzetlerini konuklarıyla buluşturmaya devam ediyor.  British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) 2016’da Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçilerek kalitesini tescilleyen Turkuaz, Güney Londra’da iftar programlarını en güzel şekilde geçirmek isteyenlerin tercihi oluyor.

 

 

İftarınızı Osmanlı Sultanları Gibi Yapmaya Ne Dersiniz?

 

 

Turkuaz Restaurant’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı ise, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde.

 

 

Ramazan’da İftar Programı Yapmak İsteyenlerin Tercihi

 

 

Turkuaz Restaurant’ta ister aileniz ve arkadaşlarınızla iftarınızı yapabilir, isterseniz de işletmeleriniz için iftar programı yapıp çalışanlarınız ve müşterilerinizle bir araya gelebilirsiniz. İftar programlarınız için dilerseniz 20 kişilik özel odayı da rezerve edebilirsiniz. 

 

 

Ramazan’da gerçek iftar keyfi yaşamak için:

 

Turkuaz Restaurant

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.