Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Croydon ve Catford'daki Market İhtiyaçlarınız için PFC

penge food centre

Croydon ve Catford’daki Market İhtiyaçlarınız için Yeni Penge Food Centre Şubeleri Yakında Hizmete Giriyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Güney Londra’nın en köklü ve yaygın marketlerinden Penge Food Centre (PFC) büyümeye devam ediyor. Güney Londra’da, Penge-Wallington ve Sydenham’da bulunan üç şubesiyle birden, yemek konusundaki hassasiyetlerinizi sürdürmenize ve Türkiye’den gelen ürünleri mutfağınızda kullanabilmenize yıllardır olanak sağlayan PFC, yakında Croydon ve Catford şubelerini hizmete sokuyor. 

 

 

Croydon ve Catford’daki Mutfaklarda Türkiye Olacak

 

 

Artık Croydon ve Catford bölgesinde yaşayanlar da PFC sayesinde Türkiye’den gelen mutfak alışkanlıklarını çok rahat şekilde sürdürebilecekler. PFC’nin yeni şubelerinde de diğer şubelerinde olduğu gibi yok yok: Günlük taze ürünlerin sıcacık çıktığı fırın, %100 helal kesim kasap, günlük taze meyve sebze bulunan manav, hem Türkiye’ye özgü ürünler, hem de birçok uluslararası gıda ve temizlik ürünü, off-license…

 

 

PFC Croydon

 

278-280 Lower Addiscombe Road, 

Addiscombe, 

CROYDON, CR0 7AE

 

PFC Catford

 

88 Rushey Green

SE6 4HW

 

 

Yakında dördüncü ve beşinci şubelerini açacak olan PFC hakkında detaylı bilgi almak için:

 

Mail: pengefood@gmail.com 

 

Web: www.pengefoodcentre.com

 

Facebook: Pfc Penge


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.