Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Croydon ve Catford'daki Market İhtiyaçlarınız için PFC

penge food centre

Croydon ve Catford’daki Market İhtiyaçlarınız için Yeni Penge Food Centre Şubeleri Yakında Hizmete Giriyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Güney Londra’nın en köklü ve yaygın marketlerinden Penge Food Centre (PFC) büyümeye devam ediyor. Güney Londra’da, Penge-Wallington ve Sydenham’da bulunan üç şubesiyle birden, yemek konusundaki hassasiyetlerinizi sürdürmenize ve Türkiye’den gelen ürünleri mutfağınızda kullanabilmenize yıllardır olanak sağlayan PFC, yakında Croydon ve Catford şubelerini hizmete sokuyor. 

 

 

Croydon ve Catford’daki Mutfaklarda Türkiye Olacak

 

 

Artık Croydon ve Catford bölgesinde yaşayanlar da PFC sayesinde Türkiye’den gelen mutfak alışkanlıklarını çok rahat şekilde sürdürebilecekler. PFC’nin yeni şubelerinde de diğer şubelerinde olduğu gibi yok yok: Günlük taze ürünlerin sıcacık çıktığı fırın, %100 helal kesim kasap, günlük taze meyve sebze bulunan manav, hem Türkiye’ye özgü ürünler, hem de birçok uluslararası gıda ve temizlik ürünü, off-license…

 

 

PFC Croydon

 

278-280 Lower Addiscombe Road, 

Addiscombe, 

CROYDON, CR0 7AE

 

PFC Catford

 

88 Rushey Green

SE6 4HW

 

 

Yakında dördüncü ve beşinci şubelerini açacak olan PFC hakkında detaylı bilgi almak için:

 

Mail: pengefood@gmail.com 

 

Web: www.pengefoodcentre.com

 

Facebook: Pfc Penge


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.