Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Croydon ve Catford'daki Market İhtiyaçlarınız için PFC

penge food centre

Croydon ve Catford’daki Market İhtiyaçlarınız için Yeni Penge Food Centre Şubeleri Yakında Hizmete Giriyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Güney Londra’nın en köklü ve yaygın marketlerinden Penge Food Centre (PFC) büyümeye devam ediyor. Güney Londra’da, Penge-Wallington ve Sydenham’da bulunan üç şubesiyle birden, yemek konusundaki hassasiyetlerinizi sürdürmenize ve Türkiye’den gelen ürünleri mutfağınızda kullanabilmenize yıllardır olanak sağlayan PFC, yakında Croydon ve Catford şubelerini hizmete sokuyor. 

 

 

Croydon ve Catford’daki Mutfaklarda Türkiye Olacak

 

 

Artık Croydon ve Catford bölgesinde yaşayanlar da PFC sayesinde Türkiye’den gelen mutfak alışkanlıklarını çok rahat şekilde sürdürebilecekler. PFC’nin yeni şubelerinde de diğer şubelerinde olduğu gibi yok yok: Günlük taze ürünlerin sıcacık çıktığı fırın, %100 helal kesim kasap, günlük taze meyve sebze bulunan manav, hem Türkiye’ye özgü ürünler, hem de birçok uluslararası gıda ve temizlik ürünü, off-license…

 

 

PFC Croydon

 

278-280 Lower Addiscombe Road, 

Addiscombe, 

CROYDON, CR0 7AE

 

PFC Catford

 

88 Rushey Green

SE6 4HW

 

 

Yakında dördüncü ve beşinci şubelerini açacak olan PFC hakkında detaylı bilgi almak için:

 

Mail: pengefood@gmail.com 

 

Web: www.pengefoodcentre.com

 

Facebook: Pfc Penge


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.