Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Enfield’da Öncü Food Centre Dönemi İndirimlerle Başladı

oncu food centre

Edmonton bölgesinin gözde marketi Öncü Food Centre, Enfield’da ikinci şubesini açtı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Edmonton bölgesinin gözde marketi Öncü Food Centre, Enfield’da ikinci şubesini açtı. 27 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilen resmi açılış töreninde kurdeleyi İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan ve Enfield Belediye Başkanı Bernadette Lappage kesti. Törene TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur, Nazar Market Yöneticisi Kemal Has, Cyprofood Yöneticisi Süleyman Çağın, IKA Yöneticisi İbrahim Ahmet gibi önemli işadamları katılım gösterdi. 

 

 

Açılışa Özel İndirimler

 

 

Taze sebze-meyvenin bulunduğu manavdan, yüzde yüz helal kasaba, taze fırın ürünlerinden her türlü gıda ürününe, içeceklerden ev ve temizlik eşyalarınıza kadar birçok malzemeyi uygun fiyatlara bulabileceğiniz Öncü Food Centre Enfield Şubesi, açıldığı gün alışveriş yapmak isteyen müşterilerle oldu taştı. Öncü Food Centre sahibi Uğur Tekağaç ve menajeri Samet Karamugara, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını dile getirip açılışta emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler. Ayrıca açılışa özel indirimler olduğunu müjdesini verdiler.

 

 

Enfield’ın da Gözde Marketi Olacak

 

 

Edmonton şubesiyle yıllardır kaliteyi uygun fiyatla müşterilerine sunan Öncü Food Centre büyümeye devam ediyor. Haftanın 7 günü 24 saat açık olma prensibi ve her tür market ihtiyacının tek bir yerden giderilmesiyle Edmonton bölgesindeki müşterilerinin yüzünü güldüren Öncü Food Centre, şimdi de Enfield’daki alışveriş alışkanlıklarını değiştirerek yeni bir dönem başlatacak:

 

ÖNCÜ FOOD CENTRE ENFIELD ŞUBESİ

848-852 HERTFORD ROAD

ENFIELD

EN3 6UD

TEL: 0199 271 3777

 

www.oncufoodcentre.co.uk

 

Facebook: OncuFoodCentre

 

 

 

İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan ve Enfield Belediye Başkanı Bernadette Lappage, törende Öncü Food Centre sahibi Uğur Tekağaç ve menajeri Karamugara’ya eşlik ettiler

 

 

Enfield Belediye Başkanı Bernadette Lappage ve Cyprofood Yöneticisi Süleyman Çağın, Öncü ailesiyle beraber

 

 

Avrupa Gazete Editörü Vatan Öz ve TFC Holdings Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Suyur

 

 

Avrupa Kürt İşverenler Derneği’nden, Nazar Market Yöneticisi Kemal Has ve Cyprofood Yöneticisi Süleyman Çağın

 

 

IKA Yöneticisi İbrahim Ahmet ve Avrupa Gazete Editörü Vatan Öz

 

 

Öncü Food Centre’ı gezen İşçi Partisi Enfield Milletvekili Joan Ryan ve Enfield Belediye Başkanı Bernadette Lappage’a Türk çayı ikram edildi

 

 

 

 

 


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.