Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kişiye Özel Seyahatin İngiltere’deki Adresi

kişiye özel seyahat

Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz? Lily’s Boutique Travel size İngiltere’deki rüya tatilinizi sunuyor. Dilerseniz İngiltere’nin en özel kasabalarını geziyorsunuz veya havaalanından lüks karşılama töreniyle alınıyorsunuz! Amaç henüz görülmemiş, keşfedilmemiş yerleri tanımak. Bununla beraber de özel günler ve davetler için de organizasyon sağlıyorlar.

 

 

Başarılı iş kadını Müge Güvensal’ın kurduğu Lily’s Boutique Travel Ocak ayından beri misafirlerine kişiye özel Londra seyahatleri sunuyor. Müge Güvensal İngiltere'de Avrupa Birliği Çalışmaları üzerine master eğitimini tamamladıktan sonra, iş hayatına atılıp özel seyahat organizasyonları üzerine kendi şirketini İngiltere’de kurdu. Ocak ayından beri başarılı bir şekilde hem Türk, hem yabancı misafirlerine özel seyahat, transfer ve davet organizasyonlarını Londra'da gerçekleştiriyor. 

 

Lily's Boutique Travel 

PO Box 989A

Surbiton 

 

07493 096 363

 


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!