Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kişiye Özel Seyahatin İngiltere’deki Adresi

kişiye özel seyahat

Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz? Lily’s Boutique Travel size İngiltere’deki rüya tatilinizi sunuyor. Dilerseniz İngiltere’nin en özel kasabalarını geziyorsunuz veya havaalanından lüks karşılama töreniyle alınıyorsunuz! Amaç henüz görülmemiş, keşfedilmemiş yerleri tanımak. Bununla beraber de özel günler ve davetler için de organizasyon sağlıyorlar.

 

 

Başarılı iş kadını Müge Güvensal’ın kurduğu Lily’s Boutique Travel Ocak ayından beri misafirlerine kişiye özel Londra seyahatleri sunuyor. Müge Güvensal İngiltere'de Avrupa Birliği Çalışmaları üzerine master eğitimini tamamladıktan sonra, iş hayatına atılıp özel seyahat organizasyonları üzerine kendi şirketini İngiltere’de kurdu. Ocak ayından beri başarılı bir şekilde hem Türk, hem yabancı misafirlerine özel seyahat, transfer ve davet organizasyonlarını Londra'da gerçekleştiriyor. 

 

Lily's Boutique Travel 

PO Box 989A

Surbiton 

 

07493 096 363

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.