Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kişiye Özel Seyahatin İngiltere’deki Adresi

kişiye özel seyahat

Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Hep aynı yerleri gezmekten, aynı tür gezilerden sıkıldınız mı? Size özel bir seyahat planı mı istiyorsunuz? Kendinizi özel hissetmek mi istiyorsunuz? Lily’s Boutique Travel size İngiltere’deki rüya tatilinizi sunuyor. Dilerseniz İngiltere’nin en özel kasabalarını geziyorsunuz veya havaalanından lüks karşılama töreniyle alınıyorsunuz! Amaç henüz görülmemiş, keşfedilmemiş yerleri tanımak. Bununla beraber de özel günler ve davetler için de organizasyon sağlıyorlar.

 

 

Başarılı iş kadını Müge Güvensal’ın kurduğu Lily’s Boutique Travel Ocak ayından beri misafirlerine kişiye özel Londra seyahatleri sunuyor. Müge Güvensal İngiltere'de Avrupa Birliği Çalışmaları üzerine master eğitimini tamamladıktan sonra, iş hayatına atılıp özel seyahat organizasyonları üzerine kendi şirketini İngiltere’de kurdu. Ocak ayından beri başarılı bir şekilde hem Türk, hem yabancı misafirlerine özel seyahat, transfer ve davet organizasyonlarını Londra'da gerçekleştiriyor. 

 

Lily's Boutique Travel 

PO Box 989A

Surbiton 

 

07493 096 363

 


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar