Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Kahvesi Antalya'da

turk kahvesi

Necdet Sivaslı-Antalya Konyaaltı Boğaçayı Caddesi Hurma'da faaliyet gösteren Ottoman Fırın Kafe, değişik konsepti, hizmet kalitesi, çeşitliliği ve servisi ile Antalyalılara hizmet veriyor. Antalya'da kahvaltı başta olmak üzere, çeşitli yiyecek ürünlerle ve fırın çeşitliliği ile de dikkatleri çekiyor. 

İşletmeciliğini Mehmet Sarıca'nın yaptığı Ottoman Fırın Cafe'nin en büyük özelliklerinden biri de ürünlerinin çeşitliliği ve tazeliği olarak gösteriliyor. İşletmeci Mehmet Sarıca "Bizim önceliğimiz hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Ottoman Fırın Kafe olarak marka olmayı hedefliyoruz. Bunu da en kısa zamanda yakalayacağız" diyor. 

Ottoman Fırın Kafe’nin müdürlüğünü de Mehtap Sarı yapıyor ve işini de çok başarılı şekilde yürütüyor.

Konyaaltı'nda hizmet veren Ottoman Fırın Kafe’nin  halen Antalya’da 4 şubesi bulunuyor. Öncelikle Antalya’nın diğer semtlerinde de yeni şubeler açarak hizmet vermesi hedefleniyor. Ottoman Fırın Kafe yöneticileri, yakın bir gelecekte Türkiye’nin bazı illerinde de şubeler açarak hedef büyütmeyi ön planda tuttuklarını söylüyor.

 

 

OSMANLI KAHVESİ

Ottoman Fırın Kafe’de birbirinden lezzetli ve kalitesi yüksek kahveleri tadabilirsiniz. Kafenin en iddialı kahvelerinden biri de Osmanlı Kahvesi olarak gösteriliyor. Biz tattık ve son derece lezzetli bulduk.

Ottoman Fırın Kafe’nin işletmecisi Mehmet Sarıca, Osmanlı Kahvesi’nin normal Türk kahjvesi gibi hazırlandığını ancak içinde 8 çeşit karışın bulunduğunu söyledi. Bunları da şöyle sıraladı:Yemen kahvesi, keçiboynuzu, menengiç kahvesi, sahlep, damla çikolata,krema,damla sakızı ve karamel.

 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.