Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Kahvesi Antalya'da

turk kahvesi

Necdet Sivaslı-Antalya Konyaaltı Boğaçayı Caddesi Hurma'da faaliyet gösteren Ottoman Fırın Kafe, değişik konsepti, hizmet kalitesi, çeşitliliği ve servisi ile Antalyalılara hizmet veriyor. Antalya'da kahvaltı başta olmak üzere, çeşitli yiyecek ürünlerle ve fırın çeşitliliği ile de dikkatleri çekiyor. 

İşletmeciliğini Mehmet Sarıca'nın yaptığı Ottoman Fırın Cafe'nin en büyük özelliklerinden biri de ürünlerinin çeşitliliği ve tazeliği olarak gösteriliyor. İşletmeci Mehmet Sarıca "Bizim önceliğimiz hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Ottoman Fırın Kafe olarak marka olmayı hedefliyoruz. Bunu da en kısa zamanda yakalayacağız" diyor. 

Ottoman Fırın Kafe’nin müdürlüğünü de Mehtap Sarı yapıyor ve işini de çok başarılı şekilde yürütüyor.

Konyaaltı'nda hizmet veren Ottoman Fırın Kafe’nin  halen Antalya’da 4 şubesi bulunuyor. Öncelikle Antalya’nın diğer semtlerinde de yeni şubeler açarak hizmet vermesi hedefleniyor. Ottoman Fırın Kafe yöneticileri, yakın bir gelecekte Türkiye’nin bazı illerinde de şubeler açarak hedef büyütmeyi ön planda tuttuklarını söylüyor.

 

 

OSMANLI KAHVESİ

Ottoman Fırın Kafe’de birbirinden lezzetli ve kalitesi yüksek kahveleri tadabilirsiniz. Kafenin en iddialı kahvelerinden biri de Osmanlı Kahvesi olarak gösteriliyor. Biz tattık ve son derece lezzetli bulduk.

Ottoman Fırın Kafe’nin işletmecisi Mehmet Sarıca, Osmanlı Kahvesi’nin normal Türk kahjvesi gibi hazırlandığını ancak içinde 8 çeşit karışın bulunduğunu söyledi. Bunları da şöyle sıraladı:Yemen kahvesi, keçiboynuzu, menengiç kahvesi, sahlep, damla çikolata,krema,damla sakızı ve karamel.

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.