Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Osmanlı Kahvesi Antalya'da

turk kahvesi

Necdet Sivaslı-Antalya Konyaaltı Boğaçayı Caddesi Hurma'da faaliyet gösteren Ottoman Fırın Kafe, değişik konsepti, hizmet kalitesi, çeşitliliği ve servisi ile Antalyalılara hizmet veriyor. Antalya'da kahvaltı başta olmak üzere, çeşitli yiyecek ürünlerle ve fırın çeşitliliği ile de dikkatleri çekiyor. 

İşletmeciliğini Mehmet Sarıca'nın yaptığı Ottoman Fırın Cafe'nin en büyük özelliklerinden biri de ürünlerinin çeşitliliği ve tazeliği olarak gösteriliyor. İşletmeci Mehmet Sarıca "Bizim önceliğimiz hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Ottoman Fırın Kafe olarak marka olmayı hedefliyoruz. Bunu da en kısa zamanda yakalayacağız" diyor. 

Ottoman Fırın Kafe’nin müdürlüğünü de Mehtap Sarı yapıyor ve işini de çok başarılı şekilde yürütüyor.

Konyaaltı'nda hizmet veren Ottoman Fırın Kafe’nin  halen Antalya’da 4 şubesi bulunuyor. Öncelikle Antalya’nın diğer semtlerinde de yeni şubeler açarak hizmet vermesi hedefleniyor. Ottoman Fırın Kafe yöneticileri, yakın bir gelecekte Türkiye’nin bazı illerinde de şubeler açarak hedef büyütmeyi ön planda tuttuklarını söylüyor.

 

 

OSMANLI KAHVESİ

Ottoman Fırın Kafe’de birbirinden lezzetli ve kalitesi yüksek kahveleri tadabilirsiniz. Kafenin en iddialı kahvelerinden biri de Osmanlı Kahvesi olarak gösteriliyor. Biz tattık ve son derece lezzetli bulduk.

Ottoman Fırın Kafe’nin işletmecisi Mehmet Sarıca, Osmanlı Kahvesi’nin normal Türk kahjvesi gibi hazırlandığını ancak içinde 8 çeşit karışın bulunduğunu söyledi. Bunları da şöyle sıraladı:Yemen kahvesi, keçiboynuzu, menengiç kahvesi, sahlep, damla çikolata,krema,damla sakızı ve karamel.

 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel