Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere'nin Büyük Gıda Toptancısı EDA, İsviçre'deki Konferansa Damga Vurdu

eda quality foods

TFC Holding’in Başarı Hikayesi, İsviçre’deki Landmark Toptancılar Konferansı’na Damga Vurdu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Landmark Toptan Gıda Grubu, bağımsız toptancılar adına ticaret ve pazarlama çalışmalarının arttırılması için 1972 yılında kuruldu. 40 yılı aşkın süredir tüm büyük gıda markalarını ve toptancıları aynı çatı altında buluşturan grup, İngiltere genelinde 3 milyar pound ciroya sahip üyeleri için şartları müzakere ve satın alma gücünü elinde bulunduran, İngiltere’nin en büyük toptancılar birliğidir.

 

Landmark Toptancılar Birliği, tüm üyelerini ve ekonomilerini; büyük markaların ve büyük toptancıların iletişim ağını güçlendirmek amaçlı, 2011 yılında ST PETERSBURG’da,  2012 yılında İstanbul’da ve en son olarak da 2016 yılında İsviçre’nin Montrö kentinde konferanslar düzenledi. Montrö’deki bu konferansa İngiltere’nin büyük gıda toptancısı olarak Eda Quality Foods katıldı. 

 

 

TFC Holding’in Başarı Hikayesi İsviçre’ye Damga Vurdu

 

 

Eda Quality Foods Genel Müdür Yardımcısı DR. Eser ALTINAY konuşmacı olarak katıldığı törende TFC Holding’in başarı hikayesini ve Landmark ile çalışmalarını anlattı:

 

“TFC Holdings’in serüveni 1980’lerde, Londra’daki ilk Türk süpermarketini açmamızla başlıyor. O günlerden bugüne,  14’ü perakende mağazası olmak üzere bize bağlı 17 şirket var ettik ve 700’den fazla çalışanı istihdam ettik.

 

En son girişimimiz Esin Cash & Carry. Piyasada zaten varız ama bizim sunduğumuz çok farklı: Önde gelen Türk markalarının gıda ürünleri, kasap bölümü, taze manav bölümü ve ayrıca restaurant ile araç yıkama yerimiz bile mevcut.

 

Landmark’a 2015’te katıldığımızdan beri, çok fazla imkanımız oldu. Bağlantılar kurduk; adil fiyatlara ve  temel ürünlerde promosyonlara eriştik. Bu da şirketimize olan güveni ve iş dünyasındaki ünümüzü daha da arttırdı. Landmark bize kriz yönetiminde yol gösterici oldu ve sektördeki düzenlemelerle ilgili sürekli bizi bilgilendirdi. Biliyoruz ki yalnız değiliz.

 

Sizle iş anlayışımızı açıklayan bir alıntıyı paylaşmak istiyorum. James Cash Penney’nin dediği gibi: Gelişim şans eseri değil, birlikte çalışmanın sonucudur. Gelecekte büyümemizin de Landmark ile birlikte çalışarak olacağını biliyoruz. 

 

Uzun vade hedeflerimizde daha fazla cash & carry deposu ve her yıl en az bir TFC marketi açmak var. Ama bunu başarmak için sizin yardımınıza ihtiyacımız var. Tedarikçiler; bize rekabetçi fiyatlar, girişken promosyonlar, yerel destek, depo içi hareket, fatura geçerliliği ve müşterilerimize sunabileceğimiz bir hizmet kalitesi lazım.”

 

http://www.landmarkwholesale.co.uk/the_landmark_wholesale_family.php

 


Lord Rogan Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu KKTC Dostluk Grubu üyelerinden Lord Rogan, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar