Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere'nin Büyük Gıda Toptancısı EDA, İsviçre'deki Konferansa Damga Vurdu

eda quality foods

TFC Holding’in Başarı Hikayesi, İsviçre’deki Landmark Toptancılar Konferansı’na Damga Vurdu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Landmark Toptan Gıda Grubu, bağımsız toptancılar adına ticaret ve pazarlama çalışmalarının arttırılması için 1972 yılında kuruldu. 40 yılı aşkın süredir tüm büyük gıda markalarını ve toptancıları aynı çatı altında buluşturan grup, İngiltere genelinde 3 milyar pound ciroya sahip üyeleri için şartları müzakere ve satın alma gücünü elinde bulunduran, İngiltere’nin en büyük toptancılar birliğidir.

 

Landmark Toptancılar Birliği, tüm üyelerini ve ekonomilerini; büyük markaların ve büyük toptancıların iletişim ağını güçlendirmek amaçlı, 2011 yılında ST PETERSBURG’da,  2012 yılında İstanbul’da ve en son olarak da 2016 yılında İsviçre’nin Montrö kentinde konferanslar düzenledi. Montrö’deki bu konferansa İngiltere’nin büyük gıda toptancısı olarak Eda Quality Foods katıldı. 

 

 

TFC Holding’in Başarı Hikayesi İsviçre’ye Damga Vurdu

 

 

Eda Quality Foods Genel Müdür Yardımcısı DR. Eser ALTINAY konuşmacı olarak katıldığı törende TFC Holding’in başarı hikayesini ve Landmark ile çalışmalarını anlattı:

 

“TFC Holdings’in serüveni 1980’lerde, Londra’daki ilk Türk süpermarketini açmamızla başlıyor. O günlerden bugüne,  14’ü perakende mağazası olmak üzere bize bağlı 17 şirket var ettik ve 700’den fazla çalışanı istihdam ettik.

 

En son girişimimiz Esin Cash & Carry. Piyasada zaten varız ama bizim sunduğumuz çok farklı: Önde gelen Türk markalarının gıda ürünleri, kasap bölümü, taze manav bölümü ve ayrıca restaurant ile araç yıkama yerimiz bile mevcut.

 

Landmark’a 2015’te katıldığımızdan beri, çok fazla imkanımız oldu. Bağlantılar kurduk; adil fiyatlara ve  temel ürünlerde promosyonlara eriştik. Bu da şirketimize olan güveni ve iş dünyasındaki ünümüzü daha da arttırdı. Landmark bize kriz yönetiminde yol gösterici oldu ve sektördeki düzenlemelerle ilgili sürekli bizi bilgilendirdi. Biliyoruz ki yalnız değiliz.

 

Sizle iş anlayışımızı açıklayan bir alıntıyı paylaşmak istiyorum. James Cash Penney’nin dediği gibi: Gelişim şans eseri değil, birlikte çalışmanın sonucudur. Gelecekte büyümemizin de Landmark ile birlikte çalışarak olacağını biliyoruz. 

 

Uzun vade hedeflerimizde daha fazla cash & carry deposu ve her yıl en az bir TFC marketi açmak var. Ama bunu başarmak için sizin yardımınıza ihtiyacımız var. Tedarikçiler; bize rekabetçi fiyatlar, girişken promosyonlar, yerel destek, depo içi hareket, fatura geçerliliği ve müşterilerimize sunabileceğimiz bir hizmet kalitesi lazım.”

 

http://www.landmarkwholesale.co.uk/the_landmark_wholesale_family.php

 


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!