Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere'nin Uzman Hukuk Firmalarından London Solicitors Yeni Adresinde

london solicitors cemal turk avukat

Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek. Bundan sonra hukuki işlemleriniz için, Unit 3 Fountayne Business Centre, Broad Lane, Tottenham, London N15 4AG adresindeki hukuk firmasını ziyaret edebileceksiniz.

 

Avukat Cemal Türk ve Avukat Ömer Kahraman yönetiminde hukuki hizmet veren London Solicitors, deneyimli ve dinamik bir avukat kadrosundan oluşuyor. Ankara Anlaşması, Göçmenlik ve Vize Başvurusu, Kaza Davaları, Borç Davaları ve İflas İşlemleri, Ticari Davalar ve Anlaşmazlıklar, Vasiyetname Hazırlama ve Miras Davaları, İşçi ve İşveren Davaları, Ev ve İş Yeri Alım Satım İşleri, Ev Sahibi ve Kiracı Davaları gibi alanlarda hizmet veren firma, halkın sorunlarını en kısa sürede ve sorunsuz çözmeyi amaç edinmiş.

 

 

2009 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri, bünyesine kattığı birbirinden değerli avukatlarla el ele vererek kazandığı davalarla adından söz ettirmeyi başaran London Solicitors, müvekkillerinin bireysel ihtiyaçlarına en uygun avukatı sağlayarak kişisel hizmet sunuyor.

 

İşte London Solicitors’ın yeni adresi:

 

Unit 3 Fountayne Business Centre,

Broad Lane, Tottenham,

London N15 4AG

 

Tel: 02088081285

 

Fax: 02088084216

 

Mobile: 07809728495

 

Email: info@thelondonsolicitors.co.uk


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.