Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere'nin Uzman Hukuk Firmalarından London Solicitors Yeni Adresinde

london solicitors cemal turk avukat

Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek. Bundan sonra hukuki işlemleriniz için, Unit 3 Fountayne Business Centre, Broad Lane, Tottenham, London N15 4AG adresindeki hukuk firmasını ziyaret edebileceksiniz.

 

Avukat Cemal Türk ve Avukat Ömer Kahraman yönetiminde hukuki hizmet veren London Solicitors, deneyimli ve dinamik bir avukat kadrosundan oluşuyor. Ankara Anlaşması, Göçmenlik ve Vize Başvurusu, Kaza Davaları, Borç Davaları ve İflas İşlemleri, Ticari Davalar ve Anlaşmazlıklar, Vasiyetname Hazırlama ve Miras Davaları, İşçi ve İşveren Davaları, Ev ve İş Yeri Alım Satım İşleri, Ev Sahibi ve Kiracı Davaları gibi alanlarda hizmet veren firma, halkın sorunlarını en kısa sürede ve sorunsuz çözmeyi amaç edinmiş.

 

 

2009 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri, bünyesine kattığı birbirinden değerli avukatlarla el ele vererek kazandığı davalarla adından söz ettirmeyi başaran London Solicitors, müvekkillerinin bireysel ihtiyaçlarına en uygun avukatı sağlayarak kişisel hizmet sunuyor.

 

İşte London Solicitors’ın yeni adresi:

 

Unit 3 Fountayne Business Centre,

Broad Lane, Tottenham,

London N15 4AG

 

Tel: 02088081285

 

Fax: 02088084216

 

Mobile: 07809728495

 

Email: info@thelondonsolicitors.co.uk


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.