Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere'nin Uzman Hukuk Firmalarından London Solicitors Yeni Adresinde

london solicitors cemal turk avukat

Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londralıların en çok tercih ettiği avukatlık bürolarından olan London Solicitors, artık yeni adresinde hizmet verecek. Bundan sonra hukuki işlemleriniz için, Unit 3 Fountayne Business Centre, Broad Lane, Tottenham, London N15 4AG adresindeki hukuk firmasını ziyaret edebileceksiniz.

 

Avukat Cemal Türk ve Avukat Ömer Kahraman yönetiminde hukuki hizmet veren London Solicitors, deneyimli ve dinamik bir avukat kadrosundan oluşuyor. Ankara Anlaşması, Göçmenlik ve Vize Başvurusu, Kaza Davaları, Borç Davaları ve İflas İşlemleri, Ticari Davalar ve Anlaşmazlıklar, Vasiyetname Hazırlama ve Miras Davaları, İşçi ve İşveren Davaları, Ev ve İş Yeri Alım Satım İşleri, Ev Sahibi ve Kiracı Davaları gibi alanlarda hizmet veren firma, halkın sorunlarını en kısa sürede ve sorunsuz çözmeyi amaç edinmiş.

 

 

2009 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri, bünyesine kattığı birbirinden değerli avukatlarla el ele vererek kazandığı davalarla adından söz ettirmeyi başaran London Solicitors, müvekkillerinin bireysel ihtiyaçlarına en uygun avukatı sağlayarak kişisel hizmet sunuyor.

 

İşte London Solicitors’ın yeni adresi:

 

Unit 3 Fountayne Business Centre,

Broad Lane, Tottenham,

London N15 4AG

 

Tel: 02088081285

 

Fax: 02088084216

 

Mobile: 07809728495

 

Email: info@thelondonsolicitors.co.uk


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.