Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

bromley

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’da ikamet edip de uçakla Türkiye’ye veya başka destinasyonlara yolculuk yapan toplumumuzun yıllardır çektiği sıkıntılar sona eriyor. Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor. 

 

 

 

İlk Transferinizde İndirim Var ve Kredi Kartı Geçerli!

 

 

İlk kez havaalanı transferi için Bromley Kent Cars’ı arıyorsanız, tarifenizde £5 indirim uygulanıyor. Kredi kartıyla da ödeme yapabiliyorsunuz. Bütün transferler ise çok uygun fiyata sağlanıyor:

 

-Gatwick £39’dan

-Heathrow £50’den

-City Airport £31’den

-Stansted £60’tan

-St. Thomas Hospital £30’dan

-St. Guys Hospital £30’dan

-Central London £35’ten başlıyor.

 

 

TfL Tarafından Onaylı Araç Kiralama

 

 

Bromley Kent Cars’ı önplana çıkaran özelliklerinden birisi, Transport for London (TfL) lisansına sahip olması. Deneyimli şoförlerin kullandığı, yüksek standartlara sahip, güvenli ve bakımlı araçlarla seyahat ediyorsunuz.  İngiltere’nin havaalanı, liman, otel ve daha birçok önemli destinasyonuna transfer sağlanırken, özel olarak kapınızdan istediğiniz destinasyona da bırakılabiliyorsunuz. 

 

 

İstediğiniz Her Tür Araç Mevcut

 

 

Standart , 8 koltuklu veya lüks bir arabaya mı ihtiyacınız var? Bromley Kent Cars, dilediğiniz araç tipiyle sizi varmak istediğiniz destinasyona zamanında güvenle bırakıyor. 

 

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:

 

020 8650 5345

 

bookings@bromleykentcars.co.uk

 

Facebook: BromleyKentCars

 

Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel