Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

bromley

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’da ikamet edip de uçakla Türkiye’ye veya başka destinasyonlara yolculuk yapan toplumumuzun yıllardır çektiği sıkıntılar sona eriyor. Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor. 

 

 

 

İlk Transferinizde İndirim Var ve Kredi Kartı Geçerli!

 

 

İlk kez havaalanı transferi için Bromley Kent Cars’ı arıyorsanız, tarifenizde £5 indirim uygulanıyor. Kredi kartıyla da ödeme yapabiliyorsunuz. Bütün transferler ise çok uygun fiyata sağlanıyor:

 

-Gatwick £39’dan

-Heathrow £50’den

-City Airport £31’den

-Stansted £60’tan

-St. Thomas Hospital £30’dan

-St. Guys Hospital £30’dan

-Central London £35’ten başlıyor.

 

 

TfL Tarafından Onaylı Araç Kiralama

 

 

Bromley Kent Cars’ı önplana çıkaran özelliklerinden birisi, Transport for London (TfL) lisansına sahip olması. Deneyimli şoförlerin kullandığı, yüksek standartlara sahip, güvenli ve bakımlı araçlarla seyahat ediyorsunuz.  İngiltere’nin havaalanı, liman, otel ve daha birçok önemli destinasyonuna transfer sağlanırken, özel olarak kapınızdan istediğiniz destinasyona da bırakılabiliyorsunuz. 

 

 

İstediğiniz Her Tür Araç Mevcut

 

 

Standart , 8 koltuklu veya lüks bir arabaya mı ihtiyacınız var? Bromley Kent Cars, dilediğiniz araç tipiyle sizi varmak istediğiniz destinasyona zamanında güvenle bırakıyor. 

 

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:

 

020 8650 5345

 

bookings@bromleykentcars.co.uk

 

Facebook: BromleyKentCars

 

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!