Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

bromley

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’da ikamet edip de uçakla Türkiye’ye veya başka destinasyonlara yolculuk yapan toplumumuzun yıllardır çektiği sıkıntılar sona eriyor. Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor. 

 

 

 

İlk Transferinizde İndirim Var ve Kredi Kartı Geçerli!

 

 

İlk kez havaalanı transferi için Bromley Kent Cars’ı arıyorsanız, tarifenizde £5 indirim uygulanıyor. Kredi kartıyla da ödeme yapabiliyorsunuz. Bütün transferler ise çok uygun fiyata sağlanıyor:

 

-Gatwick £39’dan

-Heathrow £50’den

-City Airport £31’den

-Stansted £60’tan

-St. Thomas Hospital £30’dan

-St. Guys Hospital £30’dan

-Central London £35’ten başlıyor.

 

 

TfL Tarafından Onaylı Araç Kiralama

 

 

Bromley Kent Cars’ı önplana çıkaran özelliklerinden birisi, Transport for London (TfL) lisansına sahip olması. Deneyimli şoförlerin kullandığı, yüksek standartlara sahip, güvenli ve bakımlı araçlarla seyahat ediyorsunuz.  İngiltere’nin havaalanı, liman, otel ve daha birçok önemli destinasyonuna transfer sağlanırken, özel olarak kapınızdan istediğiniz destinasyona da bırakılabiliyorsunuz. 

 

 

İstediğiniz Her Tür Araç Mevcut

 

 

Standart , 8 koltuklu veya lüks bir arabaya mı ihtiyacınız var? Bromley Kent Cars, dilediğiniz araç tipiyle sizi varmak istediğiniz destinasyona zamanında güvenle bırakıyor. 

 

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için:

 

020 8650 5345

 

bookings@bromleykentcars.co.uk

 

Facebook: BromleyKentCars

 

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.