Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

istanbul

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet veren güzide seyahat acentalarımızdan JEWELS OF THE MED  kasım ayına özel indirim kampanyası düzenledi. Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren  Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı £175 ve İstanbul gidiş dönüş biletleri £100 satışa sundu. Türkiye ve Kıbrıs’ın en güzel yerlerindeki en gözde otelleriyle anlaşmaları bulunan firma size muhteşem tatiller sunuyor. Ucak bileti, Otel ve uçak transferleriniz dahil tüm detayları sizin için organize eden Jewels Of The Med, uygun fiyatlarıylada dikkat çekiyor. Jewels Of The Med  Kasım ayına özel bu kampanyası için acele edin. Tel: 0203 150 0070 Sabah 7’den akşam 11’e kadar arayabilirsiniz. 

 

 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.