Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

istanbul

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet veren güzide seyahat acentalarımızdan JEWELS OF THE MED  kasım ayına özel indirim kampanyası düzenledi. Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren  Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı £175 ve İstanbul gidiş dönüş biletleri £100 satışa sundu. Türkiye ve Kıbrıs’ın en güzel yerlerindeki en gözde otelleriyle anlaşmaları bulunan firma size muhteşem tatiller sunuyor. Ucak bileti, Otel ve uçak transferleriniz dahil tüm detayları sizin için organize eden Jewels Of The Med, uygun fiyatlarıylada dikkat çekiyor. Jewels Of The Med  Kasım ayına özel bu kampanyası için acele edin. Tel: 0203 150 0070 Sabah 7’den akşam 11’e kadar arayabilirsiniz. 

 

 


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.