Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

istanbul

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet veren güzide seyahat acentalarımızdan JEWELS OF THE MED  kasım ayına özel indirim kampanyası düzenledi. Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren  Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı £175 ve İstanbul gidiş dönüş biletleri £100 satışa sundu. Türkiye ve Kıbrıs’ın en güzel yerlerindeki en gözde otelleriyle anlaşmaları bulunan firma size muhteşem tatiller sunuyor. Ucak bileti, Otel ve uçak transferleriniz dahil tüm detayları sizin için organize eden Jewels Of The Med, uygun fiyatlarıylada dikkat çekiyor. Jewels Of The Med  Kasım ayına özel bu kampanyası için acele edin. Tel: 0203 150 0070 Sabah 7’den akşam 11’e kadar arayabilirsiniz. 

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.