Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

istanbul

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

İngiltere’nin başkenti Londra’da hizmet veren güzide seyahat acentalarımızdan JEWELS OF THE MED  kasım ayına özel indirim kampanyası düzenledi. Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren  Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı £175 ve İstanbul gidiş dönüş biletleri £100 satışa sundu. Türkiye ve Kıbrıs’ın en güzel yerlerindeki en gözde otelleriyle anlaşmaları bulunan firma size muhteşem tatiller sunuyor. Ucak bileti, Otel ve uçak transferleriniz dahil tüm detayları sizin için organize eden Jewels Of The Med, uygun fiyatlarıylada dikkat çekiyor. Jewels Of The Med  Kasım ayına özel bu kampanyası için acele edin. Tel: 0203 150 0070 Sabah 7’den akşam 11’e kadar arayabilirsiniz. 

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar