Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Turk ingiliz Sanayi ve Ticaret Odasi Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

AVRUPA AJANSI (AVA) LONDRA-Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı  Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers  binasında yapıldı. TBCCI Yönetim Kurulu Başkanı Emma Edhem’in yönettiği forumda  Fintech, Clouds & Computing, Cyber Security, Technology Based Entrepreneurship, Intelligence vs Data gibi konular ele alındı.  IBM Cloud Video Solutions’dan Doug Clark, Tech City UK‘den Kristina Tauchmannova, Innotech, Hacker House’dan Jennifer Arcuri, Ernst & Young LLP’dan Kulraj Smagh, forumda konuştular.

 

TBBCI direktörlerinden Nuri Bulgurcu,Büyükelçilik Ticaret müşaviri Aytuğ Göksu ve Musiad başkanı Uğur Yılmaz

 

 

Siber güvenliğin ne kadar önemli olduğunun aktarıldığı foruma Büyükelçilik Ticaret müşaviri Aytuğ Göksu, TBBCI direktörlerinden Nuri Bulgurcu ve Yavuz Sökmen, Ravi Goonesena, Musiad başkanı Uğur Yılmaz, Avrupa Gazete editörü Vatan Öz, Vog Tekstil’den Elif İçbilen Welsh, Hukukçu Berkay Özdoğdu ve üyeler katıldı.

 

 

 

 

İngiliz konuklara Simit Sarayı ikramları 

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası üyelerinden olan ve Türkiye'nin önde gelen uluslararası şirketlerinden Simit Sarayı Londra'nın sponsoru olduğu teknoloji forumunda İngiliz konuklara Simit Sarayı ikramları yapıldı. Teknoloji forumu sonrasında network bölümüde yapıldı. Türk ve İngiliz katılımcılar, Simit Sarayı'nın ikramları olan Türk simidi, poğaça ve atıştırmalarıyla sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular. Londra’da Oxford Street Bond Street ve Piccadilly Circus şubelerinden sonra Covent Garden gibi yeni şubeler açacak olan Simit Sarayı, önümüzdeki günlerde yeni şubelerini duyuracak.  


Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetiği ameliyatı öncesinde neler yapmalı?