Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Lord Rogan Salieri Restaurant

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı  işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri. İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı. John Mc Donnell MPşunları söyledi: “Salieri Restaurant gibi aile işletmeleri İngiltere ekonomisinin can damarlarıdır. İşyerlerinde çalıştırdıkları işçiler ile ekonomiye katkıları büyüktür. Ekonomiye hayat katan bu tarz işyerleri çok kültürlülü de desteklemektedirler.” 

 

Small Business Saturday  UK 2015

 

Aile şirketi olarak yönetilen Akdeniz Mutfağı ağırlıklı Salieri’nin uzun yıllara dayanan bir geçmişi var.  Small Business Saturday  UK 2015 Kampanyasının profil adı olarak seçilen Salieri, geçen yıl ödüllendirilmişti.

 

 

 

Salieri restauranta  gelen John Mc Donnell MP, Sönmez Sami ve kızı Özşen Sami

 

 

 

Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar