Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Lord Rogan Salieri Restaurant

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı  işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri. İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı. John Mc Donnell MPşunları söyledi: “Salieri Restaurant gibi aile işletmeleri İngiltere ekonomisinin can damarlarıdır. İşyerlerinde çalıştırdıkları işçiler ile ekonomiye katkıları büyüktür. Ekonomiye hayat katan bu tarz işyerleri çok kültürlülü de desteklemektedirler.” 

 

Small Business Saturday  UK 2015

 

Aile şirketi olarak yönetilen Akdeniz Mutfağı ağırlıklı Salieri’nin uzun yıllara dayanan bir geçmişi var.  Small Business Saturday  UK 2015 Kampanyasının profil adı olarak seçilen Salieri, geçen yıl ödüllendirilmişti.

 

 

 

Salieri restauranta  gelen John Mc Donnell MP, Sönmez Sami ve kızı Özşen Sami

 

 

 

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetiği ameliyatı öncesinde neler yapmalı?