Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Lord Rogan Salieri Restaurant

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı  işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri. İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı. John Mc Donnell MPşunları söyledi: “Salieri Restaurant gibi aile işletmeleri İngiltere ekonomisinin can damarlarıdır. İşyerlerinde çalıştırdıkları işçiler ile ekonomiye katkıları büyüktür. Ekonomiye hayat katan bu tarz işyerleri çok kültürlülü de desteklemektedirler.” 

 

Small Business Saturday  UK 2015

 

Aile şirketi olarak yönetilen Akdeniz Mutfağı ağırlıklı Salieri’nin uzun yıllara dayanan bir geçmişi var.  Small Business Saturday  UK 2015 Kampanyasının profil adı olarak seçilen Salieri, geçen yıl ödüllendirilmişti.

 

 

 

Salieri restauranta  gelen John Mc Donnell MP, Sönmez Sami ve kızı Özşen Sami

 

 

 

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.