Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

SunExpress yolcuların beraberinde taşıdığı el bagajı hakkını arttırdı

SunExpress

Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress el bagajı hakkını arttırdı. Daha önce 6 kilo olarak uygulanan el bagajı hakkı, iç hat ve dış hat, bütün SunExpres uçuşlarında artışla uygulanacak

SunExpress, yolcuların beraberinde taşıdığı el bagajı hakkını 6 kilodan 8 kiloya çıkardı. Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress el bagajı hakkını 8 kiloya çıkardı. Daha önce 6 kilo olarak uygulanan el bagajı hakkı, iç hat ve dış hat, bütün SunExpres uçuşlarında 8 kilo olarak uygulanacak. 

 

Bunun yolculara sunulan önemli bir ek fayda olduğunu belirten SunExpress Ticaret Direktörü Peter Glade, “Bu uygulamayla yolcularımız artık berberlerinde daha fazla şey taşıyabilecekler. Bu uygulamanın özellikle çocuklu aileleri için çok yararlı olacağını düşünüyoruz” dedi. 

 

Yolcuların beraberlerinde daha fazla eşya taşımalarına imkan verecek olan bu uygulama, SunExpress’in uyguladığı bütün ücret sınıfları SunEco, SunClassic ve SunPremium’da geçerli olacak. 

 

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetiği ameliyatı öncesinde neler yapmalı?