Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Just2Travel

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

İngiltere ve Türkiye turizm sektöründe lider olmak, dünya turizm sektöründen de daha fazla pay almak hedefiyle bütünleşmeyi sağlayan şirketler, Just2 Travel logosu altında 2017 yılına iddialı giriyor... Birleşmenin detayları hakkında  konuşan Just2Travel ortaklarından Murat Yüksel,  “Grubumuzun birleşmeden sonraki kapasitesi iki katına çıkacak.  Bu da  Türkiye turizmi açısından büyük önem taşıyor.

Bünyemizdeki iki firmanın verdiği hizmetler ortada. Ayrıca Eco Turkey ve Just2Travel'ın Türkiye'deki etkinliği tartışılamaz seviyede. Bu tabloya bakıldığında bu birleşmenin Türk turizmindeki kazanımı üst seviyelere taşıyacağını söyleyebilirim” dedi.

GÜCÜMÜZÜ BİRLEŞTİRDİK

Otellerle ve DMC şirketleriyle direk kontratlar yapılmaya başlandığını söyleyen Ali Keskin ise,  “Hedeflerimiz büyüdü. Müşteri gücümüzü, altyapımızı ve insan kaynaklarımızı birleştiriyoruz. Ayrıca özellikle İngiltere pazarında ciddi tanıtım çalışmalarına başladık. İngiltere'de İngiliz medyasında ve yerel Türk medyasında duyurularimiz yayınlanacak. Ayrıca taksitli tatil satışları da gündemimizde. Yakın zamanda İngiltere, İskoçya, İrlanda ve değişik ülkelerde fuarlara katılarak tanıtımımızı güçlendireceğiz" Bu süreç içinde Turizm Bakanlığı'yla da görüşmelerimiz oluyor. Biz pazarlara ilişkin görüşlerimizi yetkili isimlerle paylaşıyoruz” diye konuştu.

 

 

 

BİLGİ, TECRÜBE VE SİNERJİ 

İngiltere'de Türk  firmaları arasında sektörde hızlı büyüyen iki firma olarak dikkat çeken Eco Turkey Travel ve Just2Travel'ın "bilgi, tecrübe ve sinerji anlamında yeni oluşumun kendileri için de bir seviye yükselmesi anlamı taşıdığını aktaran Ali Keskin, "Tek kadro olarak bütün bu 2 şirketin yönetimi ve mozaik bir ekibin oluşmuş olması bizi çok heyecanlandırıyor. Aramızda Müjde Keklik, Zeliha Hurman, Yeliz Keskin, Meryem Yüksel, Sebahat Keskin gibi tecrübeli ekip arkadaşlarımız var. Bu tecrübeleri birleştirdiğinizde çok ciddi bir bilgi deposu ve sinerji ortaya çıkıyor" diye konuştu.

DÜNYANIN HER YERİNE TATİL PAKETLERİ

 Sektörde birçok firmaya örnek olacak bir yapılanmaya imza attıklarını vurgulayan Murat  Yüksel, "Çok önemli bir girişim başlattık, bu yüzden tüm çalışmalarımızla hedefe kilitlenmiş durumdayız. Bu birleşmeden sonra tüm destinasyonlarda müşterilerimize daha kaliteli ve uygun fiyata tatil imkanı sunacağız. Yüksel, “Türkiye ve Kıbrıs dahil, Küba, Dominik Cumhuriyeti, Meksika, İspanya, İtalya, Yunanistan gibi pekçok ülkeye en uygun fiyata paket tatil imkanlarımız var” dedi. 

Just2Travel 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren Edmonton bölgesinde iki ayrı ofiste hizmet veriyor.  Firmanın ana ofisi Edmonton Shopping Centre'da 52 South Mall, Edmonton Green Shopping Centre, London, N9 0TN, tel; 0203 598 1818. İkinci ofisi ise 274 Hertford Road, Edmonton London, N9 7HE adresinde olacak. Tel; 0203 1190004 ve Mob: 0777 598 1818 - 07962174490 

 

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.