Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Karın Germe Ameliyatları

Karın Germe Ameliyatları

Estetik alanında uzman olan hekimler tarafından yapılan bu işlemler, genellikle kadılar tarafından tercih edilmektedir. Karın bölgesinde bulunan çatlakların, sarkıkların, büzüşmelerin kötü görüntüsüne son verebilmek için alınan en önemli işlemdir.

Bazı bölgelerimizde biriken yağların alınması sonucunda ortaya çıkan sarkıkların toparlanması için ilk olarak yapılacak olan işlem karın germe işlemleridir. Estetik alanında uzman olan hekimler tarafından yapılan bu işlemler, genellikle kadılar tarafından tercih edilmektedir. Karın bölgesinde bulunan çatlakların, sarkıkların, büzüşmelerin kötü görüntüsüne son verebilmek için alınan en önemli işlemdir. Genel olarak açıklamak gerekirse, karnın ön tarafında bulunan fazla yağın yanında sarkıkların da gerdirilmesi ile yapılan bir işlem olduğunu anlatabiliriz. Burada bulunan zayıf karın kasları gerdirilmektedir. Bu işlem ile yapılabilecek olan en ideal gerdirme işlemi yapılabilmektedir.

Kalıcı İz Kalır Mı?

Bu ameliyatları yaptırmak isteyenlerin ilk olarak sorduğu sorulardan biri de iz bırakıp bırakmayacağıdır. Bu operasyonlar karşısında düzeltilen karın bölgesinin alt kısmında dikiş izleri kalmaktadır. Kalıcı olarak izin kalması can sıkıcı bir sonuç ortaya ç ıkaracağından iç çamaşırının içinde kalmasına dikkat edilmektedir. Bu ameliyatlar, diğer estetik ameliyatları ile aynı anda da yapılabilmektedir.

Ameliyat Süresi

Çok uzun süren bir ameliyat olmadığını belirtmek gerekir. En az 1.5 en fazla 4 saat süren bir ameliyat olduğunu görebiliyoruz. Dikişlerin atılması ardından aynı gün içinde birkaç saatlik dinlenme sonunda taburcu edilmesi de mümkün olmaktadır. bazı zamanlarda ise bir gecelik gözlem süreci de bulunabilmektedir. Bunun yanında dikişlerin de 15 gün içinde iyileşmesi beklenmektedir. İşe dönme ve eski hayatlarını devam ettirebilmek için ise 1 aylık bir süre verilmektedir. Tabi bazı durumlarda bu süre 2 hafta ile de sınırlı olabilmektedir. Ameliyat bittikten sonraki 2 ya da 3 ay sonrasında korse takılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bu ameliyatı yaptıranların büyük bir çoğunluğu liposuction ameliyatlarından sonra ek olarak destek almaktadır. Tabi meme estetiği yaptıranların da ihtiyaç duyduğu ek işlemlerden biri olduğu da söylenebilir.

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.