Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Eski Mısırlı futbolcuya şok Aboutrika terörist ilan edildi

Mohamed_Aboutrika

Mısır'ın bir terörist örgüt olarak gördüğü Kardeşliği finansal olarak desteklemekle suçlanıyor.

Eski Mısırlı futbolcu Mohamed Aboutrika, Müslüman Kardeşler ile bağlantısı bulunduğundan dolayı ülkesinde teröristler listesine eklendi. Eski Mısırlı futbolcu Mohamed Aboutrika'nın avukatı, oyuncunun Müslüman Kardeşler ile bağlantısının bulunmasından dolayı teröristler listesine eklendiğini söyledi. Futbol haberleri konuyla ilgili araştırma başlattıklarnı dile getirdi.

FİNANSAL DESTEK BAŞINI YAKTI
Aboutrika, Mısır'ın bir terörist örgüt olarak gördüğü Kardeşliği finansal olarak desteklemekle suçlanıyor. Aboutrika'nın avukatı Mohamed Osman, hareketin "yasalara aykırı" olduğunu ve müvekkilinin "kendisine yönelik herhangi bir suçlamadan hüküm giymediğini ya da resmi olarak haberdar edilmediğini" söylediğini belirtti.

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.