Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Eski Mısırlı futbolcuya şok Aboutrika terörist ilan edildi

Mohamed_Aboutrika

Mısır'ın bir terörist örgüt olarak gördüğü Kardeşliği finansal olarak desteklemekle suçlanıyor.

Eski Mısırlı futbolcu Mohamed Aboutrika, Müslüman Kardeşler ile bağlantısı bulunduğundan dolayı ülkesinde teröristler listesine eklendi. Eski Mısırlı futbolcu Mohamed Aboutrika'nın avukatı, oyuncunun Müslüman Kardeşler ile bağlantısının bulunmasından dolayı teröristler listesine eklendiğini söyledi. Futbol haberleri konuyla ilgili araştırma başlattıklarnı dile getirdi.

FİNANSAL DESTEK BAŞINI YAKTI
Aboutrika, Mısır'ın bir terörist örgüt olarak gördüğü Kardeşliği finansal olarak desteklemekle suçlanıyor. Aboutrika'nın avukatı Mohamed Osman, hareketin "yasalara aykırı" olduğunu ve müvekkilinin "kendisine yönelik herhangi bir suçlamadan hüküm giymediğini ya da resmi olarak haberdar edilmediğini" söylediğini belirtti.

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar