Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Temizlik İçin Arnica Elektrik Süpürgesi Yeter

Temizlik, Arnica Elektrik Süpürgesi,

Yüksek kalite standartlarında üretilen Arnica elektrikli süpürgeler, uzun yıllar boyunca kullanıma olanak sağlayacak biçimde birinci sınıf malzeme ve üstün işçilikle sizlere sunuluyor.

Mutfak destek elemanlarından kişisel bakım yardımcılarına; ısıtma çözümlerinden pişirme ünitelerine kadar pek çok elektrikli ev aleti ihtiyacınıza en kullanışlı ve en kaliteli ürünlerle cevap veren Arnica, satışa sunduğu elektrik süpürgesi modelleri ile de hızlı, kolay ve derinlemesine temizlik sağlıyor.

 

 

Farklı kullanım alışkanlıkları ve amaçları için farklı tasarımlar, değişik boyutlar ve birbirinden çarpıcı renklerde üretilen Arnica elektrikli süpürge çeşitleri; ergonomik yapıları, üstün performansları ve teknolojik özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Yüksek kalite standartlarında üretilen Arnica elektrikli süpürgeler, uzun yıllar boyunca kullanıma olanak sağlayacak biçimde birinci sınıf malzeme ve üstün işçilikle sizlere sunuluyor.

 

Köşe Bucak Temizlik

 

Toz torbalı, toz torbasız ya da su filtreli olarak seçim yapabileceğiniz Arnica elektrik süpürgesi modelleri, beraberlerinde getirdikleri farklı amaçlar için kullanılabilen aparatlar sayesinde temizlenmemiş tek nokta bile bırakmıyor. Yerden kazandıran dik modellerinin yanı sıra ıslak emiş yapabilen çeşitleriyle her türlü temizlikte tatmin edici sonuçlarla kullanıcısını mutlu ediyor.

Yeterli kablo uzunluğuna, yüksek manevra kabiliyetine ve gelişmiş emiş sistemine sahip modeller, ev genelinde tertemiz ve hijyenik bir ortam sağlarken en büyük yardımcınız oluyor. Kullanıcıların en az seviyede yorulmalarını hedefleyerek geliştirilmiş tasarımları sayesinde işinizi büyük ölçüde kolaylaştıran Arnica çeşitleri, güçlü motorlarına rağmen sessiz çalışmayı ve enerji tasarrufu yapmayı başarıyor.

 

Geleceğin Elektrik Süpürgesi

 

Çok çeşitli kullanıcı ihtiyacına uygun pek çok çeşit sunan Arnica, çekici tasarımın yanı sıra kullanışlı ve güçlü Tesla modelleriyle, teknolojinin tüm olanaklarından yararlanarak elektrik süpürgesinde gelinebilecek en son noktaya ulaşıyor. Bir elektrik süpürgesinden beklenen her özelliği bünyesinde barındıran Arnica Tesla,yüksek emiş gücüne sahip yeni CYLONE MAX teknolojisiyle birleştirdiği farkı zemin temizleme uçları sayesinde her türlü yüzeyde kusursuz temizlik sağlıyor.

 

Tesla'nın 3 litrelik yıkanabilir şeffaf haznesi sahip olduğu 3 noktalı emniyet fonksiyonunun sağladığı stabilite yardımıyla elektrik süpürgesinin dökülmeden kolayca taşınabilmesine olanak tanıyor. Modelin yıkanabilir Hepa 3 filtresi ise tam bir hijyen sağlanması için hazne dahilindeki bakteri, mikrop ve maytları hapsediyor.

 

Uzaktan kumanda, ışıklı LED gösterge paneli ve ayakla açma ve kapama olanağı gibi özelliklerle donanmış model, 8 metrelik kablosuyla da kullanım kolaylığını artırıyor. Sadece 70 desibellik gürültü değeriyle neredeyse his ses çıkarmayan cihaz, A sınıfı elektrik tüketimiyle de kullanıcının memnun ediyor.

 

Tüketicinin de Tercihi

 

Tesla gibi pek çok modeliyle elektrik süpürgesi anlayışını yeniden tanımlayan çarpıcı pek çok özelliğe sahip üstün nitelikli Arnica çeşitleri; kaliteleri ve tasarımlarına rağmen sundukları fiyat/performans oranıyla çok daha çekici hâle geliyor. Elektrik süpürgesi fiyatları açısından değerlendirildiklerinde şaşırtıcı nitelik kazanan Arnica markalı ürünler, tüketicilerin en çok tercih ettiği modeller arasında başı çekiyor.

 

Geleceğin elektrik süpürgesi Tesla gibi pek çok çeşit arasından seçim yapmak için www.arnica.com.tr adresini ziyaret ederek kullanım amacınıza en uygun elektrik süpürgesini kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.