Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Enza Home Oturma Odası Modelleri ve İncelikli Nüanslar


Yenilikçi ve trend fikirleri sayesinde mobilya markası olmanın ötesine geçerek, dekorasyon rehberliği görevi üstlenen Enza Home, geniş ürün yelpazesinde barındırdığı işlevsel oturma odası çeşitleri ile yuvanızı sıra dışı bir ambiyans içerisine dahil ediyor

Farklı renk seçenekleri ile zenginleştirilerek karşınıza çıkan oturma odası modelleri, modern dizaynları sayesinde evinizi zamansız bir dekorasyon havasına bürüyor. Dünya trendlerinden esinlenerek üretilen oturma grupları, üstelik görsel niteliklerinin yanı sıra kaliteli tasarımlarıyla da https://www.enzahome.com.tr/Oturma-Gruplari adresinde büyük ilgi topluyor.

 

Oturma Odanızı Enza Home Dokunuşu ile Özgün Kılın!

 

Yataş Grup çatısı altında faaliyet gösteren Enza Home Mobilya, ürün skalasında yeni yaşam formları yaratmanızı sağlayan pek çok oturma odası çeşidine yer veriyor. Ahşap figürler, kırlent yastıklar ve floral desenler, oturma gruplarının zarif duruşunu simgeleyen detayların başında geliyor. Estetik hatlara sahip olan modeller, böylelikle renk-desen dengesine uygun bu dekoratif nüansları ile özgün bir ev kombinasyonu yakalamanızı kolaylaştırıyor.

 

Aksesuar eklemeleriyle birlikte harmonik bir bütünlük oluşturan ürünlerin tasarımında, daha çok yalın formlara bağlı kalınıyor. Minimalist dokuları ile dingin ve huzur verici bir atmosfer yaratan sade modellerden yana seçim yaparak, yaşam alanlarınıza abartısız bir şıklık kazandırabilirsiniz.

 

Dekostilleri Sembolize Eden Oturma Odası Modelleri

 

Ürün gruplarının tümünde şıklık, yaratıcılık ve ferahlık unsurlarına vurgu yapan Enza Home, tasarım gücünü her sezon farklı unsurlarla yenilenen oturma odası takımı seçenekleri ile ortaya koymayı başarıyor. Elegan çizgileri ile cezbedici bir mekan elde etmenize yardımcı olan Clara, Doris, Elena ve Born, son dönemlerin revaçta olan koleksiyonlarını işaret ediyor.

Yüksek ayaklı yapısı ile öne çıkan Clara, deri eklentilerini tay tüyü kumaşın hafifliği ile birleştirerek yuvanızı daha yaşanılır bir hale dönüştürüyor. Rahatlığından taviz vermeyenlerin seçimi olan ve doğal yapısı ile country stiline uygunluk gösteren Doris koleksiyonunda, ahşap izlenimi veren deri eklentiler kullanılıyor. Retro ev tarzı deneyimlemenize destek olan Elena, papaya renk tonlarındaki kumaşı ve çiçeksi kırlent yastık eklemeleri ile dekorasyonunuza sıcak bir dokunuş getiriyor. Sofistike duruşunu çağdaş çizgisi ile harmanlayan Born serisi ise klasik dekostilinize yepyeni bir boyut kazandırıyor.

 

Evinize Konforu Yansıtan Parçalar Enza Home'da

 

Dekorasyon rehberi olma mottosunu, mağaza şubelerinin dışında İnternet sitesi ve kataloglar üzerinden müşterilerine yansıtmaya çalışan Enza Home, ürünlerinde baz aldığı fonksiyonellik anlayışı sayesinde yaşam konforunuzu da ön planda tutuyor. Lüks kumaş dokuları ile bezenen oturma odası modelleri, yüksek ayak dizaynları ile kolayca temizlenebilirken; yatak olabilen mekanizmaları ve vücut yapısına uyumlu sünger detaylarıyla da günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza destek oluyor. Yurt içinde ve yurt dışında yer alan 125 mağazasında mobilya, halı ve aydınlatma gibi farklı alanlarda 2000'e yakın ürün çeşitliliği beğeniye sunan.

 

Enza Home markasının siz de en yakın satış noktasını ziyaret edebilir ve özenle hazırlanmış oturma grubu çeşitleri ile hayalini kurduğunuz dekorasyonu kolaylıkla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.