Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Lescon Halı Saha Ayakkabısı Futbol Alışkanlıklarınızı Değiştirir


Halı saha ayakkabısı tasarımındaki deneyimini en son teknoloji ile birleştiren Lescon sizi keyif alarak kullanacağınız seçenekler ile buluşturur.

Ayaklarınızı Lescon Halı Saha Ayakkabılarına Emanet Edin. Performansınızı ortaya koyarken yapacağınız güçlü koşulara, kıvrak hareketlere ve sert şutlara en iyi şekilde cevap vermesi sizi olası pek çok sakatlıktan koruyacaktır. Türkiye’nin ilk halı saha ayakkabısı üreticisi olan Lescon, spor yaparken duyduğunuz zevk kadar sağlığınıza da önem veren ürünleri ile güvenli kalmanızı sağlayarak performans kalitenizi arttırır.

 

Lescon futbol ayakkabısı çeşitleri, taban tasarımından saya malzemesine kadar konforu ve dayanıklılığı ön planda tutar. Ayakkabının nefes aldıran özel Les Insole özelliği içinde oluşabilecek nemi ve teri minimuma indirger. Özel dizayna sahip taban tasarımlarına hayat veren Super Grip teknolojisi, sürtünmeden kaynaklanacak olumsuz performansın önüne geçer. Darbelere karşı esnek forma sahip ürünler darbenin şiddetini eşit olarak dağıtarak ayak sağlığınızı korur.

 

Futbolun Tadını Lescon ile Çıkartın

 

Lescon halı saha ayakkabısı modellerinde dayanıklılık ön plandadır. Spor ayakkabısı kadar ayakkabı tekstili alanında da başarıyı yakalayan Lescon, futbolun sertliğine uygun saya yapısı ile oldukça sağlam ürünlere imza atar. Lescon teknolojisinde kullanılan ve futbol malzemelik olarak adlandırılan malzeme, ayakkabıların çabuk yıpranmasına ve açılmasına imkan vermez.

 

Yüksek aşınma dayanımı, yüksek kayma direnci ve esneklik sağlayan termoplastik taban özelliğine sahip ürünler uzun süre güvenle kullanabilmenize imkan verir. Ayağınızın ayakkabı içinde rahat etmesini sağlarken rakip oyunculardan gelen ani darbelere ve saha şartlarının olumsuz etkilerine karşı direnç kazanmasını destekler. İlk günden bu yana tasarladığı her yeni modelde mükemmel performansı sağlamak için yenilikleri kovalayan Lescon dikkat çekici kreasyonları futbol severler ile buluşturma geleneğini sürdürür.

 

Lescon sadece spor yapan erkeklerin tercihi değil, Bayanlar için özel üretilen şık spor ayakkabılar http://www.lescon.com.tr/kadin-spor-ayakkabi adresinde sergileniyor.

 

Lescon ile Hep Bir Adım Önde Olun

 

Lescon, sporun hırsını başarı ile birleştiren sporculara "Kazanmak Gibisi Yok" sloganı altında ürettiği halı saha ayakkabıları ile destek sağlar. Şık bir forma altında son trende uygun göz alıcı bir ayakkabı arayanların tercih ettiği Lescon ürünleri tarzınızı sahaya yansıtır. Sahadaki performansınızı etkileyici görünüm ile birleştiren Lescon halı saha ayakkabıları sezonu yakalayan renk alternatifleri ile oldukça beğeni kazanır.

 

Aradığınız Lescon ürünlerini evden dışarı adım atmadan internet sitesi üzerinden inceleyebilir, özelliklerini kıyaslayabilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Lescon online mağazasından satın aldığınız henüz kullanılmamış ürünleri yurt genelinde yaygın 41 mağazasında dilerseniz 30 gün içinde değiştirme, dilerseniz 14 gün içinde iade etme imkanı sağlayarak alışverişi keyifli hale getirir.

 

 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.