Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Fazla Sigara Tüketenler İçin Elektronik Sigara


Sigaranın zararlı olduğunu ne kadar bilsek de sigaraya alışmış kişiler tarafından sigara kullanımı oldukça zor bir şekilde bırakılıyor.

Sigarayı bırakırken stres ve bazı psikolojik sorunlarla karşılaşmak istemeyen kişiler sigaranın zararlarından Joyetech elektronik sigara sayesinde kolayca kurtulabiliyor.

Sigarayı bırakmak ve sigaranın zararlarından korunmak isteyen kişilerin başvurduğu elektronik sigaralar uygun fiyatları ile hem kişilere maddi bir yükümlülük vermiyor hem de sağlıklarını da koruma altına alıyor.

Elektronik sigaralar halk arasında e-sigara, e-puro, pilli sigara ve elektrikli sigara olarak anılmaktadır. Birçok kişinin sigaradan kurtulmasını sağlayan elektronik sigara çeşitleri pil, atomizer ve kartuş ile çalışmaktadır.

 

Elektronik Sigaranın Kişinin Üzerindeki Yararları Nelerdir?

   Joyetech elektronik sigara diğer sigarada bulunan kanserojen maddelerin hiç birisini içermediği için sağlıklıdır.

   Karbon monoksit gibi zehirli madde ve farklı bir zehirli madde elektronik sigara içeriğinde bulunmamaktadır.

   E-sigara kullanıcıları, daha önceden sigara içtikleri için elektronik sigaranın buharını diğer sigaranın dumanına benzeterek sigara kullanıyormuş hissini yakalarlar.

   Elektronik sigara diğer sigaranın çıkarmaya sebep olduğu yangınları çıkartmaz.

   Elektronik sigara kullanımı kolay ve estetik bir görüntüye sahiptir.

   Diğer sigaradan farklı ve elit bir görüntüye sahiptir.

   Cepte taşınacak kadar küçük ve kullanımı kolaydır.

   Fiyat açısından elektronik sigaralar diğer sigaralara nazaran çok daha düşük maliyetle alınmaktadır.

   Sigara içerken çevreye verilen zararın, elektronik sigara içerken kesinlikle olmamakta yani elektronik sigaranın buharı çevrenizdeki kişileri pasif içici yapmamaktadır.

   Normal sigaranın içilmesi yasak olan yerlerde elektronik sigara için yasak yoktur. Çünkü elektronik sigaranın buharı hava içerisinde diğer sigaradan %80 civarında daha hızlı kaybolduğu görülmektedir.


  

Elektronik Sigara Kullanılırken Dikkat!

 

Elektronik sigara kullanıcıları diğer sigarayı son hızla bırakmaktadır. Fakat elektronik sigaraya eğer yeni başladı iseniz mutlaka nikotin miktarını ona göre ayarlayınız. Çok fazla düşürülen nikotin miktarları sigaraya tekrardan dönmenize sebep olabilir. Eğer sigaranın sadece dumanına bağımlı iseniz o zaman elektronik sigarada nikotin miktarı en aza ayarlanmalıdır.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar