Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Fazla Sigara Tüketenler İçin Elektronik Sigara


Sigaranın zararlı olduğunu ne kadar bilsek de sigaraya alışmış kişiler tarafından sigara kullanımı oldukça zor bir şekilde bırakılıyor.

Sigarayı bırakırken stres ve bazı psikolojik sorunlarla karşılaşmak istemeyen kişiler sigaranın zararlarından Joyetech elektronik sigara sayesinde kolayca kurtulabiliyor.

Sigarayı bırakmak ve sigaranın zararlarından korunmak isteyen kişilerin başvurduğu elektronik sigaralar uygun fiyatları ile hem kişilere maddi bir yükümlülük vermiyor hem de sağlıklarını da koruma altına alıyor.

Elektronik sigaralar halk arasında e-sigara, e-puro, pilli sigara ve elektrikli sigara olarak anılmaktadır. Birçok kişinin sigaradan kurtulmasını sağlayan elektronik sigara çeşitleri pil, atomizer ve kartuş ile çalışmaktadır.

 

Elektronik Sigaranın Kişinin Üzerindeki Yararları Nelerdir?

   Joyetech elektronik sigara diğer sigarada bulunan kanserojen maddelerin hiç birisini içermediği için sağlıklıdır.

   Karbon monoksit gibi zehirli madde ve farklı bir zehirli madde elektronik sigara içeriğinde bulunmamaktadır.

   E-sigara kullanıcıları, daha önceden sigara içtikleri için elektronik sigaranın buharını diğer sigaranın dumanına benzeterek sigara kullanıyormuş hissini yakalarlar.

   Elektronik sigara diğer sigaranın çıkarmaya sebep olduğu yangınları çıkartmaz.

   Elektronik sigara kullanımı kolay ve estetik bir görüntüye sahiptir.

   Diğer sigaradan farklı ve elit bir görüntüye sahiptir.

   Cepte taşınacak kadar küçük ve kullanımı kolaydır.

   Fiyat açısından elektronik sigaralar diğer sigaralara nazaran çok daha düşük maliyetle alınmaktadır.

   Sigara içerken çevreye verilen zararın, elektronik sigara içerken kesinlikle olmamakta yani elektronik sigaranın buharı çevrenizdeki kişileri pasif içici yapmamaktadır.

   Normal sigaranın içilmesi yasak olan yerlerde elektronik sigara için yasak yoktur. Çünkü elektronik sigaranın buharı hava içerisinde diğer sigaradan %80 civarında daha hızlı kaybolduğu görülmektedir.


  

Elektronik Sigara Kullanılırken Dikkat!

 

Elektronik sigara kullanıcıları diğer sigarayı son hızla bırakmaktadır. Fakat elektronik sigaraya eğer yeni başladı iseniz mutlaka nikotin miktarını ona göre ayarlayınız. Çok fazla düşürülen nikotin miktarları sigaraya tekrardan dönmenize sebep olabilir. Eğer sigaranın sadece dumanına bağımlı iseniz o zaman elektronik sigarada nikotin miktarı en aza ayarlanmalıdır.


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.