Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Çikolata Slim Fiyatları, Orijinal Chocolate Slim Nasıl Anlaşılır


Chocolate Slim Nedir? Çikolata içeriğinden oluşan gıda takviyesi ürünü olan Chocolate Slim, toz şeklinde süte katılarak tüketilmektedir. Bitkisel formüllü bir ürün olan Chocolate Slim, içerdiği yüksek besin değeri sebebiyle daha uzun süre tok kalmanıza ve böylece kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacak bir üründür.

Chocolate Slim İçeriği

Ürünün yani namı değer çikolata slim içerisinde çikolata, goji çileği, yeşil kahve, acai berry ve cia çekirdekleri gibi bileşenler bulunmaktadır.

Acai Berry: Acai çileği ya da meyvesi olarak adlandırılan acai berry, ülkemizde pek yetişmemekle birlikte Güney Amerika bölgesinde yetişen bir bitki türüdür. Acai ağacında yetişen bu meyve, görüntü olarak siyah üzümün biraz daha büyük tanelisine benzemektedir.

Goji Çileği: Goji berry çileği, tüm dünyada özellikle gıda takviyelerine, merhem gibi kozmetik ürünlere ve tabi meyve olarak satışı rağbet görmektedir. Enerji veren ve zayıflamaya yardımcı olan goji üzümü de Chocolate Slim içeriğinde yer almaktadır.

Çikolata: Çikolatanın ham maddesi kakaodur. Ebegümecigil ailesine ait bir bitki türü olan kakao, yağmurlu ve ılık bölgelerde yetişmektedir. Amazon tarafında yetişen ünlü bitki çeşididir. Ürüne de adını veren çikolata da, karışımın tadına lezzet katmaktadır.

Cia Çekirdekleri: Nane ailesinden gelen cia çekirdekleri, Omega 3 açısından zengin bir bitki türüdür.  

Yeşil Kahve: Yeşil kahve, tüm aktarlarda bulunan bir kahve çeşididir. Kuru kahveden farkı ise içeriğinde klorojenik asit bulundurmasıdır. Yeşil kahvenin kalorisi yok denilecek kadar azdır.

Chocolate Slim Kullanımı

Oda sıcaklığındaki 1 bardak sütün içerisine ortalama 2-3 tatlı kaşığı  orjinal chocolate slim tozu atılır ve iyice karıştırılır. Kullanılan sütün yağsız olmasına dikkat edilmelidir. Bu şekilde günde 1 kere sabah kahvaltısı yerine tüketilir.

1 Kutu Chocolate Slim Kaç Günlüktür?

1 kutu Chocolate Slim ağırlığı 100 gramdır. Ürünün erkeklerde ve bayanlarda kullanım süreleri değişkenlik göstermektedir. Bayanların 1-2 kaşık, erkeklerin ise 2-3 kaşık kullanması önerilmektedir. Bir tatlı kaşığının yaklaşık 4-5 gram Chocolate Slim tozu aldığı düşünülürse, 100 gram toz karışımının 1 kaşıktan 20-25 gün kullanılabileceği anlaşılmaktadır. Erkeklerde ise 2-3 kaşık toz, yaklaşık 12-20 gün arasında kullanılabilmektedir.

Chocolate Slim Yan Etkileri

 

Ürün bir ilaç değildir ve gıda takviyesi olarak kullanılmalıdır. Yukarıda da belirtilen içeriğindeki bitki ya da bileşene karşı alerjiniz varsa kullanılmamalıdır.

Hamile ve bebeğini emzirmekte olan anneler tarafından kullanmamalıdır.

Kan sulandırıcı ilaç kullananlar için önerilmez.

Halen bir süren bir tedaviniz varsa doktorunuza sormadan Chocolate Slim kullanmayınız. Çikolatalı karışım, kullanmış olduğunuz ilaçla yan etki gösterebilir.

Ambalajın üzerinde yazan saklama koşullarına uyunuz.

Şu ana kadar kanıtlanmış ya da bilinen bir yan etkisi yoktur. Kullanım esnasında farklı bir etki yaşarsanız, kullanımı hemen keserek bir doktora başvurunuz.

 

16 yaşından küçük olan kişilerin kullanımı için uygun değildir.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar