Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Chia tohumu

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Özellikle bayanların başının belası olan fazla kiloları vermek bazen çin işkencesi gibi bir durum olmaktadır. Fakat son yıllarda oldukça güvenli birçok ürünler ile kilo vermek artık daha kolaydır. Fakat söylemekte fayda var ki hiçbir ürün tek başına ciddi kilo vermenizi sağlamaz diyet yapmadan ve sağlıklı beslenme programlarına uymadan kilo vermek zordur. Bu yüzden önce kendiniz için sağlıklı bir beslenme programıhazırlayın sonrasında ise diyete destek amaçlı çay ve tok tutucu gıdalardan faydalanın. Fakat diyette tek başına yeterli olmadığı için genellikle çayların gücüne güvenen bayalar bu yolu denerler. Şimdi sizlere denenmiş ve etkisi kanıtlanmış bir üründen bahsetmek istiyoruz. Chia bitkisinden elde edilen chia tohumu bu yazın zayıflama yöntemi olarak şimdiden revaçta görünüyor.  chia tohumu fiyat  konusunda da oldukça ekonomik bir ürün...

 

Chia nedir? Chia tohumu nasıl kullanılır?

Öncelikle şunu belirtelim birçok bitkisel çaylar metabolizmayı hızlandırmak için kullanılır. chia tohumu nedir diye oldukça fazla sorulduğundan önce chia'nın ne olduğunu anlatalım. Chia tohumları chia bitkisinden elde edilen bir tahıldır. Fakat bazen bu durum yeterli olmaz. Bunun yanında özellikle çok fazla acıkan ve doymayanlar için destekleyici ürünler yada gıdalar kullanmak gerekir. Bu alanda etkisi kanıtlanmış olan chia tohumu önerebiliriz. En başta da belirttiğimiz gibi chia tohumları diyete destek verici gıda olmaktadır. Fakat özellikle tok tutma etkisi büyük olan chia tohumu gerçekten kilo vermeye yardımcı bir üründür. Birçok özelliği bulunan chia tohumunu kısaca özetlemek gerekir ise;

 

İçerisinde bulunan protein, omega3 ve yağlardan kaynaklı günlük vitamin desteğini vücuda sağlar.</li>

Tokluk hissi verir

İçerisinde mineraller bulunur

Yağ yakma özelliği vardır

Metabolizmayı hızlandırır

Diyet destekleyici ve yardımcı unsur olarak kullanılabilinir.

Detoks içeceğine karıştırabilir

Yemek veya tatlılarınızın içine koyabilirsiniz.

 

 

Chia kilo vermek için nasıl kullanılır?

İşte bu ve daha fazla özelliği olan chia tohumu ile sizde yaza girmeden kilolardan kurtulabilirsiniz. Birçok ünlü bu senenin trend ve en etkili diyet destek ürünü olarak bu tohumları önermektedir. Yemeklere kullanabileceğiniz gibi günde iki kere çayını da yaparak içebilirsiniz. Bir nevi hem çay hem de yemeklerde kullanabileceğiniz bu ürün ile olmak istediğiniz kiloya ulaşmanız mümkün olan bu ürünün nimetlerinden faydalanmanın tam zamanıdır. Ülkemizde yetişmesi mümkün olan bu tohumlar yurt dışında uzun zamandır yetiştiriliyor. Ayrıca bu tohum için illaki ülkemizde mart ayı hava koşulları olması lazımdır. Yurt dışında satışı uzun zamanıdır olan fakat ülkemizde bu sene ön plana çıkan bu ürünü sizlerde araştırabilirsiniz.

 

Chia fiyatı ne kadar?

İlk yazımınızın başında da belirttik chia tohumu diyet destekleyici bir ürün olmaktadır. chia tohumu fiyatları değişken olup anlık kampanyalarlar fiyatı değişebilmektedir. Tek başına onu kullanarak kilo vermek mümkün değildir. Eğer tam etki almak istiyorsanız diyete destek için bu üründen faydalanabilirsiniz. Ayrıca spor tutkunu biri iseniz bu ürün ile daha çabuk yağ yakmaya başlayacaksınız. Yekelere karıştırılabildiği gibi chia çayını da içmeniz mümkün olmaktadır.

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar