Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Online Astropay Kart sistemleri


Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

 

Güvenilir Astropay

 

Astopay almak için öncelikle ne kadarlık bir miktar alacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. 1 dolar 1 Astropay olarak karşılık bulur ancak satışı yapılan sitelerde bunun üzerine bir miktar kar payı eklenir ve o şekilde satışı yapılır. Astropay kart 16 haneli bir kart numarası, 4 haneli bir cvv numarası ve tarihten ibarettir.  Alınmak istenen Astropay’ın komisyonu kart miktarı artıkça komisyonu düşmektedir. Örnek olarak 5 Astropay da ki komisyon ile 500 arasın ki pay oldukça farklıdır.

Güvenilir Astropay almak için çok fazla seçeneğiniz yoktur, malum sektör sanal olunca güven vermiş siteleri tercih etmeniz rahat bir alışveriş için menfaatinizedir.

 

Astropay Fiyatları

 

Astropay fiyatlarının değişken olmasının sebebi dolar kurun da ki değişiklikten kaynaklanmaktadır. Örnek verecek olursak bugün 44 TL olan 10 dolar yaklaşık 2 ay önce 35 TL idi. Ucuz Astropay her zaman doğru yerde olduğunuz anlamına gelmez, fiyatın gerçeğe yakın olması önemlidir.

 

Kartsız Yükleme Astropay

 

 

Kartsız yüklemelerin en başında Astropay gelmektedir. Sitenin Astropay ile öde yada Astropay ile al kısımlarına girip kart numarası, cv ve tarihi sırası ile girip onayladıktan sonra, bir kaç saniye içinde ödemeniz ve yatırma işleminiz gerçekleşmiş olacaktır. Hızlı bir alışveriş için Astropay en ideal yöntemdir. Hiçbir şekilde şahsi bilgi paylaşmanıza gerek kalmaz.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar