Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

sac_ekimi

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tulip medical, Turkish Healthcare Travel Council üyesidir.  Seanstan önce bu iki seçeneği DHI Sertifikalı Tıp Uzmanı ile birlikte değerlendiriniz. DHI tekniği ile her saç kökünü donör bölgeden teker teker çıkarıyoruz ve öncesinde hiçbir delik veya yırtık açmadan doğrudan ekiyoruz. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE. 

 

SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE £2999  BAŞLAYAN FİYATLARLA.

 

5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL

 

BİLGİ İÇİN  London Network Office    

 

Tulip Medical Adres:

 

9 Grand Parade, Green Lanes, London N4 1JX

 

e-mail: medical@tulipholidays.com  

 

Tel: 020 8211 1105 

 

 

 

DHI'nin özel tekniği günümüzde mevcut olan saç onarım tekniklerinden çok daha gelişmiştir. DHI Neşter ve Dikiş Gerektirmez! Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı.

İşte saç ekiminde bilmeniz gerekenler

 

DHI'nin özel tekniği günümüzde mevcut olan saç onarım tekniklerinden çok daha gelişmiştir. DHI Neşter ve Dikiş Gerektirmez! Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde.: Güvenlik - Doğal Sonuçlar - Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefimiz var: saçınızın sağlıklı ve doğal görünmesini sağlamak için saç yenileme teknolojisindeki en son ve en gelişmiş yeniliklerden yararlanmak. Devrim niteliğindeki en yeni DHI tekniğinde neşter kullanmaya gerek kalmaz, yara izi olmaz ve en önemlisi kliniklerimizden birine gerçekleştireceğiniz tek bir ziyaretle mükemmel derecede doğal sonuçlar elde edersiniz. İşlem tamamlandığında saçınız ömür boyu doğal olarak büyümeye devam eder. Bu yeni ve gelişmiş tekniğin temel amacı graftların işleme tabi tutulmasını ve deri dışında kaldıkları süreyi azaltarak saç köklerinin hayatta kalma ve büyüme oranını artırmaktır. 

 

NASIL UYGULANIR 

 

DHI tekniği ile her saç kökünü donör bölgeden teker teker çıkarıyoruz ve öncesinde hiçbir delik veya yırtık açmadan doğrudan ekiyoruz. 

 

 Bazı durumlarda saç kökleri çıkarıldıktan hemen sonra ekilmektedir, buna A Protokolü diyoruz. Diğer durumlarda çıkarma ile ekme arasında biraz zaman geçiyor, buna da B Protokolü diyoruz (Direkt Ekim).

 

 Seanstan önce bu iki seçeneği DHI Sertifikalı Tıp Uzmanı ile birlikte değerlendiriniz.

 

DHI tekniği neden bu kadar iyi ve onu diğer tekniklerden üstün kılan şey nedir?

 

* DHI Saç Ekim Sistemi aşağıdakileri içermez: Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE), çizik, yara veya delik!

 

* Mükemmel ve % 100 doğal sonuçlar veren basit ama çok gelişmiş ve tıbbi prosedürdür! 

 

* İşlem sonrası çok az ilaç kullanımı gereklidir.

 

* Yeni saç kökleri DHI Ekici ile yerleştirildiğinden işlem sırasında delik açılmasına gerek kalmaz.

 

* İşlem tamamen uzmanlarimiz  tarafından gerçekleştirilmektedir (makine veya yardımcı kullanılmaz).

 

Daha eski tekniklerde mikroskobik inceleme, tuzlu su ile koruma işlemi ve saç sayımı aşamalarında saç köklerinin işleme tabi tutulması gerekiyordu.

 

 

 

 

 

AVANTAJLAR 

 

* Mikroskop gerekmez, böylece saç kökleri yoğun ışık ve ısıya maruz kalmaz.

 

* Graftların işleme tabi tutulmasına gerek kalmaz, böylece saç köklerinin hayatta kalma oranı artar. 

 

* Graftlar daha az kurutulur (deri dışında en az süre)

 

* Daha az anestezi ve ilaç gereklidir.

 

* Graftların hayatta kalma oranı artar. 

 

* Ekilen saç köklerinin çoğu hemen anajen evresine girdiğinden saçlar erken büyür.

 

 

 

 

Direkt Saç Ekim tekniği bağımsız saç köklerinin iğne batması hissinden başka bir şey hissettirmeyen özel olarak tasarlanmış bir aletle çıkarılmasını sağlar. Yalnızca saçı çıkarmakla kalmıyoruz, aynı zamanda yağ bezleri ve dış zarlar dahil olmak üzere ilgili kısımları da çıkarıyoruz. 

 

Bunlar başarılı ekim için son derece önemlidir, aksi takdirde yeni ekilen saçların hayatta kalma şansı azalabilir.

 DHI'nın devrim niteliğindeki saç ekim yöntemi saç onarım alanını tamamen değiştirdi ve başınızın kelleşmiş kısmında yeniden saç çıkmasını basit bir hale getirdi. Artık saç dolu başınızla genç görünümünüzü tekrar kazanmak için saç ekim işlemini ciddi şekilde düşünmemeniz için hiçbir sebep kalmadı.

DHI tekniği, yeni müşterilerimizin hayat değiştirici ve acısız bulduğu sofistike, hızlı, ve tatmin edici sonuçlar veren yeni bir tekniktir.

 

Detayli bilgi icin lutfen Tulip Medical uzman ekiplerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Dr. Zafer KAYNAR

 

TULIP MEDICAL

 

BİLGİ İÇİN  London Network Office    

 

Tulip Medical Adres:

 

9 Grand Parade, Green Lanes, London N4 1JX

 

e-mail: medical@tulipholidays.com  

 

Tel: 020 8211 1105 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar