Ana Sayfa | SİYASET

YİYİN EFENDİLER YİYİN NASIL OLSA FAKİRLER KAPİTALİZMİ SEVDİ

siyasi poltiik karikatur

Karikatürist Semih Bulgur Türkiye seçimleri yaklaşırken farklı bir açıdan milletvekilllerini yorumladı

Asgari ücrete insanlar ağır sanayide çalışıyor, hayatları pahasına. Şu makarna, kömürcülerden bir tane millet vekili adayı çıkarıldı mı? Bir dönem vekillik yap emekli ol, birde asgari ücret kadar zam yap maaşına, oh be ne güzel hayat.   YİYİN EFENDİLER YİYİN!! NASIL OLSA FAKİRLER KAPİTALİZMİ SEVDİ...

 

Semih BULGUR


Kendini kürsüye kelepçeleyen Nazlıaka'ya AKP'li kadın vekillerden sert müdahale

MHP'li vekillerin referandumda "hayır" oyunu kullanmaları için Meclis'te kendini kürsüye kelepçeleyerek eylem yapan Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka'ya AKP'li kadın vekiller saldırınca arbede çıktı.

Meclisteki kavgada protezi çıkan Şafak Pavey olay anını anlattı

Kendini kürsüye kelepçeleyen Aylin Nazlıaka'nın MHP'li vekillere seslenmesinin ardından TBMM Genel Kurulu'nda arbede yaşandı. Kavgada protezi çıkan CHP Milletvekili Şafak Pavey, "Gözleri dönmüş şekilde hepimize saldırdılar. Bu saldırı Anayasa geçtikten sonra bizlere yapacaklarının ayak izlerini gösteriyor. Ben kürsünün oradaydım" dedi.

Meclis'te çıkan kadın kavgasında AKP'li Gökcen Özdoğan Enç hastanelik oldu

Meclis'te kendini kürsüye kelepçeleyen Ankara Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın MHP'li vekillere seslenmesinin ardından kadınlar arasında arbede yaşandı. AKP vekili Gökcen Özdoğan Enç kavgada hastaneye kaldırıldı.