Ana Sayfa | SİYASET

Cumhurbaşkanı Seçim Tarihleri Açıklandı, İlk Tur Ne Zaman

Cumhurbaşkanlığı seçimleri

Türkiye ne zaman yeni Cumhurbaşkanını seçecek, cumhurbaşkanı seçimleri ne zaman yapılacak, YSK seçim tarihlerini açıkladı, 2 turda yapılacka cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk tur ne zaman hepsi Avrupa Gazetede

Türkiye ne zaman yeni Cumhurbaşkanını seçecek, cumhurbaşkanı seçimleri ne zaman yapılacak, YSK seçim tarihlerini açıkladı, 2 turda yapılacka cumhurbaşkanlığı seçiminde ilk tur ne zaman hepsi Avrupa Gazetede. Cumhurbaşkanlığı seçim tarihi belli oldu, 2014 Cumhurbaşkanlığı seçim tarihi belli oldu.Yüksek Seçim Kurulu (YSK),Cumhurbaşkanlığı seçim tarihini belirledi. YSK, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunun 10 Ağustos, ikinci turunu ise 24 Ağustos olarak planladı. Cumhurbaşkanlığı seçim tarihi belli oldu.Yüksek Seçim Kurulu (YSK),Cumhurbaşkanlığı seçim tarihini belirledi. YSK, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunun 10 Ağustos, ikinci turunu ise 24 Ağustos olarak planladı.  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili çalışma komisyonları oluşturdu. YSK, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunun 10 Ağustos, ikinci turunu ise 24 Ağustos olarak planladı.


Yemek Tarifleri


LiveScore

Önder Sav CHP'den aday adayı oldu

CHP eski Genel Sekreteri Önder Sav, 7 Haziran genel seçimleri öncesinde CHP'den aday adayı oldu

İsmet İnönü için paylaşılan tweet Meclis'i karıştırdı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun twitter hesabından yaptığı İsmet İnönü paylaşımı Meclis'i karıştırdı

Ünlü sanatçı Ferhat Tunç HDP'den aday oldu

Ünlü Müzik sanatçısı 50 yasındaki Ferhat Tunç, HDP Tunceli Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Tunç, 7 Haziran'daki genel seçimlerde Tunceli'den milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yaptı.