Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

İstanbul Okmeydanı'nda 3 polis ile bir vatandaş yaralandı

Okmeydani

İstanbul Okmeydanı'nda, güvenlik önlemi için sabit görev yapan polis ekibine ateş açıldı. 3 polis ile bir vatandaş yaralandı.

İstanbul Okmeydanı'nda, güvenlik önlemi için sabit görev yapan polis ekibine ateş açıldı. 3 polis ile bir vatandaş yaralandı. Polis ekipler bölgede operasyon başlattı. Saldırıyı terör örgütü DHKP-C üstlendi. Okmeydanı'nda Cemal Kamacı Spor Salonu önünde güvenlik önlemi alan polis ekibine saat 16.00 sıralarında iki kişi tarafından tabancayla ateş açıldı. Olayda Çevik Kuvvete bağlı 3 polis memuru ile bir vatandaş yaralandı. Yaralı polisler Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, yaralı vatandaş da Şişli Florence Ninghtingale Hastanesi'ne kaldırıldı. Kolundan yaralanan M.A., Karnından yaralanan K.T. ile bacağından yaralanan F.G. adlı polislerin durumunun iyi olduğu bildirildi. Yaralı vatandaşın durumu ise ciddiyetini koruyor.haberturk 

 


CHP’li Levent Gök’ten MHP’ye 'başkanlık sistemi' eleştirisi

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, başkanlık sistemi hakkında yaptığı açıklamada MHP'ye gönderme yaptı

CHP'de OHAL ile ilgili alınan karara tepkiler sürüyor

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, OHAL uygulamasının uzatılmasıyla ilgili verilen karara tepki gösterdi

ARSLAN, LOZAN’I DEĞİL, SEVR’İ YUTTURMAYA KALKIYOR DEDİ

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Sınırötesi harekatlar için gündem değiştirmeye çabalayan, kendi milletinin tarihini ve değerlerini ucuz gündemlere malzeme etmeye kalkanlar devleti yönettiğini sanıyor, üzülüyorum. Şimdiye kadar geçmişini inkar eden ve yok sayan bir yönetici görmediğimi belirtmek isterim.