Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

MHP lideri Bahçeli, Cumhurbaşkanı'nı bu sözlerle eleştirdi

devlet bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Çankırı'daki salon toplantısında önemli açıklamalarda bulundu

Çankırı’da salon toplantısı yapan Bahçeli, özetle şunları söyledi: “Seçim faaliyetleri eskisi gibi değil. Vatandaş ilgisiz duyarsız gibi sözlerle karartılmak isteniyor seçimler. Vatandaşlarımız oynanan oyunları fark etmiş bunları bozmak için de sabırlı olmuştur. Bunların altında bir sessiz öfke yatıyor. Bu sessiz öfke bir yerde patlayacaktır inşallah. Bu patlama sandıkta olur. 1 Kasım seçimleri, sandığa gitmeyi, gönlünüzden geçen partilere oy vermeyi, sandığa sahip çıkmayı bilerek bir milli görev ve sorumluluğu yerine getirme zamanıdır.

NİYE YALAN KONUŞUYORSUN
Başbakan, Cumhurbaşkanı’nın memuru musun? Tıpış tıpış yanına gideceksin, emirlerini yerine getirdiğini söyleyeceksin, yeni emrin var mı diyeceksin, Çantadaki koalisyonu orada kurardık. Niye yalan konuşuyorsun, sürekli yalan söyleyip yalandan Başbakan neden oluyorsun. 1 Kasımda millet iradesi tek başına iktidar verirse o tek başına kurar. Biz kurarsak terörün kökünü kazırız, 17-25 hesabını sorarız, buzdolabında birşey bırakmayız, fişini çeker, orada kokutur gideriz.”


CHP’li Levent Gök’ten MHP’ye 'başkanlık sistemi' eleştirisi

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, başkanlık sistemi hakkında yaptığı açıklamada MHP'ye gönderme yaptı

CHP'de OHAL ile ilgili alınan karara tepkiler sürüyor

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, OHAL uygulamasının uzatılmasıyla ilgili verilen karara tepki gösterdi

ARSLAN, LOZAN’I DEĞİL, SEVR’İ YUTTURMAYA KALKIYOR DEDİ

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Sınırötesi harekatlar için gündem değiştirmeye çabalayan, kendi milletinin tarihini ve değerlerini ucuz gündemlere malzeme etmeye kalkanlar devleti yönettiğini sanıyor, üzülüyorum. Şimdiye kadar geçmişini inkar eden ve yok sayan bir yönetici görmediğimi belirtmek isterim.