Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

MHP lideri Bahçeli son mitingini memleketinde yapacak

devlet bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimleri kapsamındaki miting programına son noktayı memleketinde koyacak

7 Haziran seçimlerinden sonra hem Hazine yardımı yapılmaması nedeniyle kıt kaynaklarla 1 Kasım seçimlerine girilmesi hem sınırlı süre bulunması hem de güvenlik riski nedeniyle sadece 3 büyük kentte miting programı planlayan Bahçeli, Ankara’daki bombalı saldırıdan sonra İzmir mitingini iptal edip İstanbul ve Ankara mitinglerini gerçekleştirmişti. Haber kanallarında programlara katılarak “Hayırcı” imajını düzeltmek için son dakika atağına geçen MHP Lideri, son hafta da, az oy farkla vekillik kaybettikleri illere gitti. Bahçeli, Çankırı, Amasya, Kırıkkale ve Çorum’da partililerle buluştu. Bahçeli, bugün Adana, yarın da Osmaniye’de partililerle bir araya gelecek.

‘YILDIRIM SANDIĞA DÜŞSÜN’
Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Türk gençliği gökten inen yıldırımlar gibidir. 1 Kasım’da bu yıldırım sandığa düşmelidir. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” dedi. MHP Lideri, “Sorumluluk alacağınız ülkeyi kurtarın. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” ifadesini kullandı.

Başbakan Yıldırım'dan İzmir'de önemli açıklamalar

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nca düzenlenen esnaf buluşmasında referandum öncesi önemli açıklamalarda bulundu

DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek hapis cezasına çaptırıldı

DBP Eş Genel Başkanı Kamuran Yüksek yargılandığı davada 8 yıl 9 ay hapis cezasına çaptırıldı

İnsanlar referandum oylamasının parti meselesi olmadığını anlıyor

CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, katıldığı bir programda referanduma dair yeni açıklamalarda bulundu