Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

MHP lideri Bahçeli son mitingini memleketinde yapacak

devlet bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimleri kapsamındaki miting programına son noktayı memleketinde koyacak

7 Haziran seçimlerinden sonra hem Hazine yardımı yapılmaması nedeniyle kıt kaynaklarla 1 Kasım seçimlerine girilmesi hem sınırlı süre bulunması hem de güvenlik riski nedeniyle sadece 3 büyük kentte miting programı planlayan Bahçeli, Ankara’daki bombalı saldırıdan sonra İzmir mitingini iptal edip İstanbul ve Ankara mitinglerini gerçekleştirmişti. Haber kanallarında programlara katılarak “Hayırcı” imajını düzeltmek için son dakika atağına geçen MHP Lideri, son hafta da, az oy farkla vekillik kaybettikleri illere gitti. Bahçeli, Çankırı, Amasya, Kırıkkale ve Çorum’da partililerle buluştu. Bahçeli, bugün Adana, yarın da Osmaniye’de partililerle bir araya gelecek.

‘YILDIRIM SANDIĞA DÜŞSÜN’
Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Türk gençliği gökten inen yıldırımlar gibidir. 1 Kasım’da bu yıldırım sandığa düşmelidir. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” dedi. MHP Lideri, “Sorumluluk alacağınız ülkeyi kurtarın. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” ifadesini kullandı.


CHP'li Selin Sayek Böke referandum öncesi gençlere seslendi

CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında parti genel merkezinde toplandı

CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan sert açıklamalar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

MHP’de korkulan olmamalı

necdet sivasli yazdı. İte o yazı Yeni Anayasa değişikliği konusunda görüş ayrılıklarının derinleştiği MHP Genel Merkezi ile, ülkücü taban arasındaki sıkıntılar, referandum öncesi şiddet olaylarına