Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

MHP lideri Bahçeli son mitingini memleketinde yapacak

devlet bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimleri kapsamındaki miting programına son noktayı memleketinde koyacak

7 Haziran seçimlerinden sonra hem Hazine yardımı yapılmaması nedeniyle kıt kaynaklarla 1 Kasım seçimlerine girilmesi hem sınırlı süre bulunması hem de güvenlik riski nedeniyle sadece 3 büyük kentte miting programı planlayan Bahçeli, Ankara’daki bombalı saldırıdan sonra İzmir mitingini iptal edip İstanbul ve Ankara mitinglerini gerçekleştirmişti. Haber kanallarında programlara katılarak “Hayırcı” imajını düzeltmek için son dakika atağına geçen MHP Lideri, son hafta da, az oy farkla vekillik kaybettikleri illere gitti. Bahçeli, Çankırı, Amasya, Kırıkkale ve Çorum’da partililerle buluştu. Bahçeli, bugün Adana, yarın da Osmaniye’de partililerle bir araya gelecek.

‘YILDIRIM SANDIĞA DÜŞSÜN’
Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Türk gençliği gökten inen yıldırımlar gibidir. 1 Kasım’da bu yıldırım sandığa düşmelidir. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” dedi. MHP Lideri, “Sorumluluk alacağınız ülkeyi kurtarın. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” ifadesini kullandı.


Başbakan Yıldırım ve MHP lideri kritik görüşme sonrası konuştu

Başbakan Binali Yıldırım ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında günlerdir merakla beklenen görüşme gerçekleşti

Flaş açıklama, 'Anayasa değişikliğiyle ilgili teklifi 15 gün içinde TBMM'ye sunacağız'

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Mustafa Şentop, Namık Kemal Üniversitesinde düzenlenen "Türkiye'de Anayasalar ve Siyaset" konulu konferansta önemli açıklamalarda bulundu

Metin Feyzioğlu, 'Hiç kuşkusuz Türkiye'nin yeri Avrupa Birliğidir'

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Denizli Barosunun yeni hizmet binasının açılışına katıldı