Ana Sayfa | SİYASET Türkiye

MHP lideri Bahçeli son mitingini memleketinde yapacak

devlet bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 1 Kasım seçimleri kapsamındaki miting programına son noktayı memleketinde koyacak

7 Haziran seçimlerinden sonra hem Hazine yardımı yapılmaması nedeniyle kıt kaynaklarla 1 Kasım seçimlerine girilmesi hem sınırlı süre bulunması hem de güvenlik riski nedeniyle sadece 3 büyük kentte miting programı planlayan Bahçeli, Ankara’daki bombalı saldırıdan sonra İzmir mitingini iptal edip İstanbul ve Ankara mitinglerini gerçekleştirmişti. Haber kanallarında programlara katılarak “Hayırcı” imajını düzeltmek için son dakika atağına geçen MHP Lideri, son hafta da, az oy farkla vekillik kaybettikleri illere gitti. Bahçeli, Çankırı, Amasya, Kırıkkale ve Çorum’da partililerle buluştu. Bahçeli, bugün Adana, yarın da Osmaniye’de partililerle bir araya gelecek.

‘YILDIRIM SANDIĞA DÜŞSÜN’
Bahçeli Twitter hesabından yaptığı açıklamada, ‘Türk gençliği gökten inen yıldırımlar gibidir. 1 Kasım’da bu yıldırım sandığa düşmelidir. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” dedi. MHP Lideri, “Sorumluluk alacağınız ülkeyi kurtarın. 1 Kasım’ın akıbetini Türk gençliğinin belirleyeceğini biliyor, bunu samimiyetle bekliyorum” ifadesini kullandı.


CHP’li Levent Gök’ten MHP’ye 'başkanlık sistemi' eleştirisi

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök, başkanlık sistemi hakkında yaptığı açıklamada MHP'ye gönderme yaptı

CHP'de OHAL ile ilgili alınan karara tepkiler sürüyor

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, OHAL uygulamasının uzatılmasıyla ilgili verilen karara tepki gösterdi

ARSLAN, LOZAN’I DEĞİL, SEVR’İ YUTTURMAYA KALKIYOR DEDİ

CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, Sınırötesi harekatlar için gündem değiştirmeye çabalayan, kendi milletinin tarihini ve değerlerini ucuz gündemlere malzeme etmeye kalkanlar devleti yönettiğini sanıyor, üzülüyorum. Şimdiye kadar geçmişini inkar eden ve yok sayan bir yönetici görmediğimi belirtmek isterim.