Ana Sayfa | SPOR

Fenerbahçe hakkındaki UEFA kararı taraftarları yıktı

UEFA, Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe hakkındaki kararlarını taraflara az önce ulaştırdı.

UEFA Disiplin Müfettişi Miguel Palacios, Fenerbahçe’nin gelecek iki sezon Avrupa kupalarından men edilmesini, Aziz Yıldırım, Şekip Mosturoğlu, İlhan Ekşioğlu, Ali Yıldırım ve Cemil Turan'ın ise hak mahrumiyeti cezası almasını istemişti. UEFA, Disiplin Kurulu'na sevk edilen Fenerbahçe hakkındaki kararlarını taraflara az önce ulaştırdı.UEFA Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'ye 2+1 yıl Avrupa Kupaları'ndan men cezası verdi.

Beşiktaş ve Fenerbahçe Tahkim Kurulu'na itiraz edecek. 

UEFA'dan gelen bu cezanın ardından Fenerbahçe, konuyu Tahkim Kurulu'na taşıyacak. UEFA Tahkim Kurulu'nun itirazları inceledikten sonra en geç 15 Temmuz'a kadar bir sonuca varması bekleniyor. 

Avrupa kupalarına gidecek takımlar:

Bursaspor Fenerbahçe yerine Şampiyonlar Ligine, Kayserispor ve Kasımpaşa Beşiktaş'ın yerine Avrupa Ligi'ne gidecek.


Yemek Tarifleri


LiveScore

Beşiktaş Liverpool 6-5 maç sonucu

Beşiktaş Liverpool mücadelesi geniş özeti haberimizde. Beşiktaş maçı penaltılarda hareketlendi. Heyecan dolu mücadelenin dakika dakika özeti haberimizde. Beşiktaş Liverpool maçı 6-4 bitti. İşte Beşiktaş Liverpool maçı geniş özeti

Beşiktaş tribünleri doldurdu

Siyah Beyazlı ekibin taraftarları Liverpool maçı öncesi stadı doldudu. Taraftarların yarattığı atmosfer herkesin dikkatini çekti. Atatürk Olimpiyat Stadı'ndaki coşku İngiliz gazetecileri bile etkiledi.

PFDK'dan Balıkesirspor'a 4 yıl 8 ay ceza

PFDK tarafından, Balıkesirspor Kulübü Başkanı Tuna Aktürk'e müsabaka hakemine yönelik hakem soyunma odası koridorlarında sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 1 yıl 6 ay hak mahrumiyeti ve 150 bin lira para cezası verildi.