Ana Sayfa | SPOR

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'dan 23 Nisan mesajı

Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle özel bir mesaj yayınladı

Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri, 23  Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle birer kutlama mesajı  yayımladılar.Fenerbahçe Kulübü'nden başkan Aziz Yıldırım imzasıyla yayımlanan  mesajda, "23 Nisan 1920'de Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) kuruluşuyla  bugünkü egemenliğin temelleri atılmıştır. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün  geleceğimizin güvencesi olan çocuklara armağan ettiği günün 95. yıl dönümünde,  değerli çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, Mustafa  Kemal Atatürk'ü saygıyla anıyorum" ifadeleri kullanıldı.
Beşiktaş Kulübü'nden başkan Fikret Orman imzasıyla yapılan açıklamada,  "En büyük Beşiktaşlı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün milletimize ve çocuklarımıza  armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı en içten  dileklerimle kutluyor, tüm çocuklarımızı ve yavru kartallarımızı sevgiyle kucaklıyorum. Halkın takımı Beşiktaş, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü  sonsuza kadar saygıyla anacaktır" denildi.Galatasaray Kulübü'nün kutlama mesajında ise, "Milli  mücadele sürecinde cumhuriyet?e giden yolun en somut göstergesi olan ve 23 Nisan  1920 tarihinde açılan TBMM'nin, 95. kuruluş yıl dönümünü, tüm ulusumuzla  birlikte coşku ve kıvanç içinde kutluyoruz. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı,  öncelikle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve tüm ulusumuza kutlu olsun"  ifadeleri paylaşıldı.
 


Feyenoord 0 Fenerbahçe 1 goller ve geniş özet

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi A Grubu 6. ve son hafta maçında deplasmanda Hollanda ekibi Feyenoord ile karşılaştı.

Sow'un muhteşem golüne UEFA'dan ilginç yorum

UEFA Avrupa Ligi'nde rakibi Feyenoord'a karşı muhteşem bir gol kaydeden sarı lacivertli ekibin yıldızı Sow, sosyal medyayı salladı

Feyenoord 0 1 Fenerbahçe maç sonucu

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe bu akşam deplasmanda rakibi Feyenoord'u 1-0'lık skorla mağlup etti