Ana Sayfa | SPOR

Beşiktaş Başkanı Orman,' Vodafone Arena'ya şampiyon olarak döneceğiz'

Fikret Orman

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden stat Vodafone Arena'ya şampiyon olarak döneceklerinden emin olduklarını söyledi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni statları Vodafone Arena’ya şampiyon döneceklerine yürekten inandığını söyledi.Beşiktaş dergisindeki yazısında Orman, “Artık, yeni mabedimiz Vodafone Arena’nın açılışı için geri sayıma başladık. İki sezondur çok zor koşullara rağmen mücadeleyi hiçbir zaman elden bırakmayan futbol takımımızla yuvamıza şampiyon olarak döneceğimize yürekten inanıyorum. Beşiktaş’ın önümüzdeki yıllarda çok önemli başarılara imza atacağından kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.Uzun zamandır hayalini kurdukları BJK Kabataş Üniversitesi’nin ilk adımlarını attıklarını da vurgulayan Başkan Orman, Akatlar Kültür ve Spor Merkezi’ni de devralarak efsane başkan Süleyman Seba’dan sonra kulübe ilk kez bir tesis kazandırdıklarınının altını çizdi.


Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Ankara'da yarım kaldı

Ziraat Türkiye Kupası 5.hafta mücadelesinde karşı karşıya gelen Gençlerbirliği ile Fenerbahçe, hanelerine 1'er puan yazdırdı.

Beşiktaş Darıca Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamladı

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 5. haftasında Darıca Gençlerbirliği ile mücadele edecek olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarını tamamladı

Galatasaray mali sıkıntıları nedeniyle zarar ettiğini borsaya bildirdi

Borçlarla başı dertte olan Galatasaray, olağan genel kurul toplantısında kar dağıtımı yapılamadığı için borsaya bildirdi.