Ana Sayfa | SPOR

Arda Turan kahvede batak oynadı

Kahvede batak oynadı

Atletico'lu milli futbolcu, Arda Turan, İstanbul Bayrampaşa'daki eski mahallesini ziyaret edip, batak oynadı

İspanya La Liga'da sezonu 3.sırada tamamlayan Atletico Madrid'in milli futbolcu Arda Turan, İstanbul'da ailesiyle ve yakın dostlarıyla hasret gidermeye devam ediyor.

BATAK OYNADI

Ailesiyle birlikte hasret gideren Arda, daha sonra Bayrampaşa'da doğup büyüdüğü Altıntepsi Mahallesi'ne gitti. Babasının başkanı olduğu Altıntepsi Kulübü'nün lokalinde mahalledekilerle birlikte sohbet eden Arda, daha sonra bir kahvede batak oynadı.

SEMT AŞKI ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA

Burada mahalleliyle çay içip batak masasına oturarak eski günleri yad eden Arda, güzel anlarını Instagram hesabından paylaştı. Arda, paylaştığı fotoğrafın altına "Semt Aşkı Altıntepsi Bayrampaşa" notunu düştü.

SOSYAL MEDYADA TAKDİR EDİLDİ

Arda Turan'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar, takipçilerini memnun eden türdendi. Arda'nın İstanbul'a gelip ailesini ve eski mahallesini ziyaret etmesi vefa duygusunu ön plana çıkarırken sosyal medyadaki takipçilerin takdirini kazandı.


Fenerbahçe 0-0 Beşiktaş maç sonucu

Süper Toto Süper Lig'de bu akşam mücadele eden Fenerbahçe ve Beşiktaş maçında gol sesi çıkmadı

Kadıköy'de Gökhan Gönül protestosu

Kadıköy'de bu akşam Gökhan Gönül tepkisi vardı. Sarı lacivertli ekibin taraftarları Gökhan Gönül'e böyle tepki gösterdi

Şenol Güneş'ten Gönül için taraftara tepki "Futbolu mu bırakması lazım"

Spor Toto Süper Lig maçında karşılaşan Fenerbahçe-Beşiktaş maçında taraftarların Gökhan Gönül'e küfür etmesine Şenol Güneş sert tepki gösterdi.