Ana Sayfa | SPOR

Arda Turan kahvede batak oynadı

Kahvede batak oynadı

Atletico'lu milli futbolcu, Arda Turan, İstanbul Bayrampaşa'daki eski mahallesini ziyaret edip, batak oynadı

İspanya La Liga'da sezonu 3.sırada tamamlayan Atletico Madrid'in milli futbolcu Arda Turan, İstanbul'da ailesiyle ve yakın dostlarıyla hasret gidermeye devam ediyor.

BATAK OYNADI

Ailesiyle birlikte hasret gideren Arda, daha sonra Bayrampaşa'da doğup büyüdüğü Altıntepsi Mahallesi'ne gitti. Babasının başkanı olduğu Altıntepsi Kulübü'nün lokalinde mahalledekilerle birlikte sohbet eden Arda, daha sonra bir kahvede batak oynadı.

SEMT AŞKI ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA

Burada mahalleliyle çay içip batak masasına oturarak eski günleri yad eden Arda, güzel anlarını Instagram hesabından paylaştı. Arda, paylaştığı fotoğrafın altına "Semt Aşkı Altıntepsi Bayrampaşa" notunu düştü.

SOSYAL MEDYADA TAKDİR EDİLDİ

Arda Turan'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar, takipçilerini memnun eden türdendi. Arda'nın İstanbul'a gelip ailesini ve eski mahallesini ziyaret etmesi vefa duygusunu ön plana çıkarırken sosyal medyadaki takipçilerin takdirini kazandı.


İgor Tudor Bruma krizi böyle atlatıldı

Galatasaray'ın yeni teknik adamı İgor Tudor ile Bruma arasında ilk antrenmanda çıkan tartışma, Bruma'nın özür dilemesiyle sona erdi.

Basın bunu da yazdı Arda Turan Barcelona'dan ayrılıyor mu

Barcelona'da oynayan Arda Turan yazılan haberlere göre, İngiltere Premier Lig'de oynamak istediğini ancak buna izin verilmediğini söyledi.

Cristiano Ronaldo rakibini adeta futboldan soğuttu

Real Madrid- Espanyol karşılaşmasında Cristiano Ronaldo'nun attığı çalımıyla rakibini mutsuz etti.