Ana Sayfa | SPOR

Arda Turan kahvede batak oynadı

Kahvede batak oynadı

Atletico'lu milli futbolcu, Arda Turan, İstanbul Bayrampaşa'daki eski mahallesini ziyaret edip, batak oynadı

İspanya La Liga'da sezonu 3.sırada tamamlayan Atletico Madrid'in milli futbolcu Arda Turan, İstanbul'da ailesiyle ve yakın dostlarıyla hasret gidermeye devam ediyor.

BATAK OYNADI

Ailesiyle birlikte hasret gideren Arda, daha sonra Bayrampaşa'da doğup büyüdüğü Altıntepsi Mahallesi'ne gitti. Babasının başkanı olduğu Altıntepsi Kulübü'nün lokalinde mahalledekilerle birlikte sohbet eden Arda, daha sonra bir kahvede batak oynadı.

SEMT AŞKI ALTINTEPSİ BAYRAMPAŞA

Burada mahalleliyle çay içip batak masasına oturarak eski günleri yad eden Arda, güzel anlarını Instagram hesabından paylaştı. Arda, paylaştığı fotoğrafın altına "Semt Aşkı Altıntepsi Bayrampaşa" notunu düştü.

SOSYAL MEDYADA TAKDİR EDİLDİ

Arda Turan'ın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflar, takipçilerini memnun eden türdendi. Arda'nın İstanbul'a gelip ailesini ve eski mahallesini ziyaret etmesi vefa duygusunu ön plana çıkarırken sosyal medyadaki takipçilerin takdirini kazandı.

Banvit finale yükselen ilk takım oldu

Basketbolda FIBA Şampiyonlar Ligi Dörtlü Final ilk maçında Fransa'nın Monaco takımını 83-74 yenen Banvit, finale yükselen ilk takım oldu

Galatasaray'ın efsaneleri sığınmacılar için mücadele edecek

Türkiye'deki genç sığınmacılar için Galatasaray'ın eski yerli ve yabancı futbolcuları özel bir maç yapacak

Galatasaraylıları üzecek Bruma iddiası

Galatasaray'daki sözleşmesi bu sezon sonunda sona erecek olan Bruma hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı