Ana Sayfa | SPOR

Galatasaraylı Felipe Melo'dan çarpıcı açıklama

Melo'dan çarpıcı açıklama

Galatasaray'ın 3 numarası Felipe Melo, spor kanalına dikkat çeken açıklamalarda bulundu

İşte açıklamaları

Kimse bizim şampiyon olacağımıza sezon başı inanmıyordu. Çok önemli bir şampiyonluk kazandık. 

Sivasspor maçından önce oynayamadım. Ayağımı hissetmedim. Daha sonra da ameliyat olma kararı çıktı.

Tabii ki, çok gereksiz konuşanlar da oldu. Bana çok uzun zaman biçtiler. Tanrıya şükür ki, kısa sürede dönebildim. Bunun sırrı tamamen Tanrıya inanmak...

İki hocayı asla karşılaştırmam. Bu hiç sevmediğim bir şey. prandelli belki daha tecrübeli, o da iyi işler çıkardı. Ama geçmiş, geçmişte kaldı. Hamza Hamzaoğlu da çok iyi bir teknik adam... Bize çok şey kattı. Bu şampiyonlukta büyük payı var.

Twitter'da takip konusu 

Bu benim özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. Ayrıca Inter'den de hiçbir teklif almadım. Bu haberler sadece gazetelerde yazıyor ancak doğru değil.

Mancini'nin benim hakkımda söylediği iyi şeyler var. Zaten bunun için çalışıyoruz. Güzel sözler duymak için... Benim odaklandığım Galatasaray... Kimse kupa finalinin kolay olacağını sanmasın.. O maç da çok zor olacak.

Takımın sezon boyunca tek kırmızı kart görmesi 

Bu konular hakkında konuşanlar çok umrumda değil. Bu insanlar Galatasaray'ın başarısını istemeyen insanlar. Beni ilgilendirmiyor.

Benim oyun yapım her zaman, tüm oynadığım kulüplerde destek ve takdir görmüştür. Çünkü herkesin bildiği gibi ben son dakikaya kadar mücadele eden bir oyuncuyum. Bu yüzden her oynadığım kulüpte taraftarlardan destek gördüm.

Başkan Özbek'e sitem

Burada çok üzüldüğüm zamanlar olmadı. Ama dün çok üzüldüm. Çünkü Abdürrahim Albayrak ve Ali Dürüst yanımızda yoktu kupa töreninde, buna çok üzüldüm. Bizden başarı anlamında çok daha fazla şey yaşadılar. Keşke onlar da isimleri okunarak sahaya davet edilmeliydi. Burada kim suçlu bilmiyorum ama bu olmamalıydı.

Ben buraya geldiğimde yine o insanlar vardı. İkisinin de bence Galatasaray'a ihtiyacı yok. Onalr bu hayata Galatasaraysız da devame der ancak Galatasaray'a çok ayrdımları var.

Ödemelerde zorluk çıktı mı, Abdurrahim bey oradaydı, taraftarlar sorun oldu mu, onlar oradaydı. Onlar dün kesinlikle sahada olmalılardı.

Müthiş bir gündü, ailemle ağladım, duygularımızı paylaştık, sevinçliydik ama dün bu iki kişi sahada olmalıydı.

Geleceğimle ilgili çok konuşmak istemiyorum. Benim için en yakın gelecek yarın kalkıp Bursa maçına hazırlanmak ve bir kupa daha almak.

Taraftara mesaj 

Taraftarımıza her zaman teşekkür ediyorum. Onların bu kupada çok büyük payları var. Bu kupayı bize nasip eden Tanrıya tekrardan teşekkür ediyorum. Bu kupayı taraftarımıza armağan ediyoruz.

Gaziantepsporlu futbolcu intihar etti

Gaziantepsporlu futbolcu Frantisek Rajtoral evinde kendini asarak intihar etti

Derbide Demirel'e yabancı madde yağdı maç durdu

Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde sahaya yabancı madde yağdı

Galatasaray uzatmalarda Fenerbahçe'ye yenildi

TT Arena'da bu akşam oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde tek gol 90+1'de geldi