Ana Sayfa | SPOR

Fenerbahçe transfer için servet ödeyecek

Fenerbahçe servet ödeyecek

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi Fernandao ve Şener için büyük servet ödemeye hazırlanıyor

Fenerbahçe, Fernandao ve Şener operasyonu için bir serveti gözden çıkardı. Brezilyalı için Atletico Paranaense'ye 5 milyon dolar ödenecek. Şener'in serbest kalma tazminatı ise 5 milyon TL. Futbolculara verilecek 30 milyon TL ile birlikte maliyet 48 milyona yaklaştı.Brezilyalı için Atletico Paranaense'ye 5 milyon dolar ödenecek. Şener'in serbest kalma tazminatı ise 5 milyon TL. Futbolculara verilecek 30 milyon TL ile birlikte maliyet, 48 milyona yaklaştı. 

4. YILDIZ sezonunda şampiyonluğu G.Saray'a kaptıran EBahçe, gelecek sezona damga vurmak adına transfere çok hızlı girdi. Sarı-Lacivertliler, Bursaspor'un iki yıldızı Fernandao ile Şener Özbayraklı'yı 48 milyon TLllik bir operasyonla renklerine bağladı. 25 yaşındaki sağ bek Şener ile 28 yaşındaki golcü Fernandao'nun tapusuna ödenecek toplam rakam 18 milyon TLyi buluyor. 

Sambacı golcü için kulübü Atletico Paranaense'ye 5 milyon dolar (13 milyon 416 bin 626 TL) ödenecek.

MİLLİ TAKIMIN SAĞ BEKİ ARTIK F.BAHÇELİ

Fernandao da 3 yıl için FBahçe'den 5 milyon 700 bin dolar (15 milyon 295 bin 805 TL) alacak. Fernandao'nun tapusuyla birlikte 3 yıllık faturası 29 milyon TLye ulaşıyor. 

Bursa'nın milli sağ beki Şener'in 2016 yılma kadar kulübüyle sözleşmesi var. Sözleşmesindeki serbest kalma tazminatı 5 milyon TL. 5 milyonu Bursa'nın kasasına koyan takım Şener'i alabiliyor. FBahçe de bu rakamı yatırıp, mutlu sona ulaşacak. 

ÜSTÜNE MENAJERLERE DE KOMİSYON VAR

Bursa'dan yıllık 600 bin TL alan milli futbolcunun FBahçe'de kazanacağı yıllık ücret ise 1.5 milyon euro olacak. 3 yıl sonunda eline 4.5 milyon euro yani 13 milyon 678 bin 969 TL geçecek. Şener'in faturası böylece 19 milyon TLye ulaşıyor. 29 milyon TLlik Fernandao ve 19 milyon TLlik Şener için F.Bahçe'nin kasasından menajerlere ödenecek komisyon ile birlikte 48 milyon TLye kadar yaklaşan bir para çıkacak.

 

Darüşşafaka Doğuş Galatasaray Odeabank maçı canlı yayın bilgileri

Darüşşafaka Doğuş, bugün Volkswagen Arena'da rakibi Galatasaray Odeabank'ı ağırlayacak. Peki maç saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? İşte detaylar....

Yakın Doğu Üniversitesi Galatasaray canlı yayın bilgileri

Galatasaray, Yakın Doğu Üniversitesi ile karşılaşacak. Peki maç saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? İşte detaylar....

Türkiye Finlandiya maçı canlı yayın bilgileri

Türkiye, Antalya Arena'da bugün Finlandiya'yı konuk edecek. Peki maç saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? İşte detaylar....