Ana Sayfa | SPOR

Yıldırım Demirören'den Fatih Terim'e sürpriz teklif

Fatih Terim'e sürpriz teklif

Yıldırım Demirören tarafından, Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’e sürpriz bir teklif yapıldığı ortaya çıktı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in, yaklaşan seçim öncesi Türkiye Futbol Direktörü ve A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’e sürpriz bir teklif yaptığı öğrenildi. Terim’in Riva’daki milli takım tesislerinde gazetecilere verdiği yemekte, TFF Başkanı’nın deneyimli teknik adama, “Yönetim kuruluna üye olur musun? Milli takımı bırakmana da gerek yok” şeklinde bir teklif sunduğu belirtildi. 

Fatih Terim’in bu teklife, “İşin teknik kısmını bırakamam. Sahadan ayrılamam. Teklifiniz için teşekkür ederim ama iki işi bir arada götürmem zor olur. Benim için teknik taraf daha önemli” sözleriyle Demirören’e olumsuz yanıt verdiği ifade edildi.


Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Ankara'da yarım kaldı

Ziraat Türkiye Kupası 5.hafta mücadelesinde karşı karşıya gelen Gençlerbirliği ile Fenerbahçe, hanelerine 1'er puan yazdırdı.

Beşiktaş Darıca Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamladı

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 5. haftasında Darıca Gençlerbirliği ile mücadele edecek olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarını tamamladı

Galatasaray mali sıkıntıları nedeniyle zarar ettiğini borsaya bildirdi

Borçlarla başı dertte olan Galatasaray, olağan genel kurul toplantısında kar dağıtımı yapılamadığı için borsaya bildirdi.