Ana Sayfa | SPOR

Bruno Alves'in Sporting Lizbon kararı

Bruno Alves'in karaı

Washington Alves, oğlunun Sporting Lizbon'a transferi ile ilgili yeşil ışık yaktı

Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus'un kadrosunda görmek istediği Fenerbahçeli Bruno Alves'in yeşil-beyazlı ekibe transferiyle ilgili düşünceleri ortaya çıktı. Deneyimli savunmacının babası ve menajeri Washington Alves, oğlunun Portekiz ekibinde yola devam edebileceğini söyledi.

Portekiz basınına konuşan Washington Alves, "Türkiye'deki değerlerle Portekiz'deki değerler birbirinden farklı. Ancak Bruno bir profesyonel ve bu yüzden büyük liglerde oynayan büyük kulüplerin formasını giymeyi ister. İddialı ekiplerde oynamak ister. Şüphe yok ki Sporting'i de büyük bir kulüp olarak görüyor" dedi.

Pereira yorumu

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün bir Portekizli olmasını da değerlendiren Washington Alves, "Aslında Pereira Bruno, Bruno da Pereira için bir şans. Bruno için iyi bir durum çünkü kendi dilini konuşan bir hocası olacak. Hoca için de iyi çünkü onun söylediklerini diğer arkadaşlarına ileterek grupla sağlıklı ilişki kurmalarını sağlayabilir. Aracısız bir şekilde iletişim kurabilmek çok önemli bir şeydir" diye konuştu.

SKORER 

Başakşehir maçı öncesi Beşiktaş'ı şok eden sakatlık

Bu akşam Başakşehir ve Beşiktaş arasında oynanacak maç öncesi Beşiktaşlı futbolcu Aboubakar sakatlandı

Başakşehir Beşiktaş maçı canlı yayın bilgileri

Süper Toto Süper Lig'de Beşiktaş bu akşam Başakşehir'in sahasına konuk olacak

Bursaspor Galatasaray maçı canlı yayın bilgileri

Süper Toto Süper Lig'de Galatasaray yarın akşam rakibi Bursaspor'a konuk olacak