Ana Sayfa | SPOR

Bruno Alves'in Sporting Lizbon kararı

Bruno Alves'in karaı

Washington Alves, oğlunun Sporting Lizbon'a transferi ile ilgili yeşil ışık yaktı

Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus'un kadrosunda görmek istediği Fenerbahçeli Bruno Alves'in yeşil-beyazlı ekibe transferiyle ilgili düşünceleri ortaya çıktı. Deneyimli savunmacının babası ve menajeri Washington Alves, oğlunun Portekiz ekibinde yola devam edebileceğini söyledi.

Portekiz basınına konuşan Washington Alves, "Türkiye'deki değerlerle Portekiz'deki değerler birbirinden farklı. Ancak Bruno bir profesyonel ve bu yüzden büyük liglerde oynayan büyük kulüplerin formasını giymeyi ister. İddialı ekiplerde oynamak ister. Şüphe yok ki Sporting'i de büyük bir kulüp olarak görüyor" dedi.

Pereira yorumu

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün bir Portekizli olmasını da değerlendiren Washington Alves, "Aslında Pereira Bruno, Bruno da Pereira için bir şans. Bruno için iyi bir durum çünkü kendi dilini konuşan bir hocası olacak. Hoca için de iyi çünkü onun söylediklerini diğer arkadaşlarına ileterek grupla sağlıklı ilişki kurmalarını sağlayabilir. Aracısız bir şekilde iletişim kurabilmek çok önemli bir şeydir" diye konuştu.

SKORER 


Volkan Demirel'den flaş açıklamalar, 'Bu oyun bize yakışmıyor'

Fenerbahçe Kaptanı Volkan Demirel, Avrupa Ligi'ndeki 4-1'lik Manchester United yenilgisi sonrası açıklama yaptı

Fenerbahçe, Manchester United'a 4-1'lik skorla mağlup oldu

UEFA Avrupa Ligi A Grubu 3. hafta maçında Fenerbahçe rakibi Manchester United'a 4-1'lik skorla mağlup oldu

Manchester Fenerbahçe maçı old Trafford stadında yönetim istifa sesleri

UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda Manchester United ile Fenerbahçe arasında oynanan karşılaşmada Türk seyircilerden old Trafford stadında yönetim istifa sesleri.