Ana Sayfa | SPOR

Bruno Alves'in Sporting Lizbon kararı

Bruno Alves'in karaı

Washington Alves, oğlunun Sporting Lizbon'a transferi ile ilgili yeşil ışık yaktı

Sporting Lizbon Teknik Direktörü Jorge Jesus'un kadrosunda görmek istediği Fenerbahçeli Bruno Alves'in yeşil-beyazlı ekibe transferiyle ilgili düşünceleri ortaya çıktı. Deneyimli savunmacının babası ve menajeri Washington Alves, oğlunun Portekiz ekibinde yola devam edebileceğini söyledi.

Portekiz basınına konuşan Washington Alves, "Türkiye'deki değerlerle Portekiz'deki değerler birbirinden farklı. Ancak Bruno bir profesyonel ve bu yüzden büyük liglerde oynayan büyük kulüplerin formasını giymeyi ister. İddialı ekiplerde oynamak ister. Şüphe yok ki Sporting'i de büyük bir kulüp olarak görüyor" dedi.

Pereira yorumu

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün bir Portekizli olmasını da değerlendiren Washington Alves, "Aslında Pereira Bruno, Bruno da Pereira için bir şans. Bruno için iyi bir durum çünkü kendi dilini konuşan bir hocası olacak. Hoca için de iyi çünkü onun söylediklerini diğer arkadaşlarına ileterek grupla sağlıklı ilişki kurmalarını sağlayabilir. Aracısız bir şekilde iletişim kurabilmek çok önemli bir şeydir" diye konuştu.

SKORER 


12 milyar dolar harcanmıştı şimdi tanınmaz halde

Rio Olimpiyat Oyunları için 12 milyon dolar harcanan ve ekonomik kriz nedeniyle elektrik faturası bile ödenmeyen stadın şimdi hali görenleri çok üzüyor.

Galatasaray Porto'ya satmıştı futbolcuyu şimdi Real Madrid istiyor

Galatasaray'da bir dönem oynayan Alex Telles, Porto'ya salmıştı. Başarılı futbolcu için Real Madrid'in 15-20 milyon euro civarında teklif yaptığı söyleniyor.

Aziz Yıldırım'dan bomba haber Rıdvan Dilmen'e teklif mi götürüyor

Aziz Yıldırım, Advocaat ile yollarını ayırmayı düşünüyor. Yeni teknik adamın kim olacağına yönelik soruların sona ermesi için Yıldırım aklındaki ismi açıkladı.