Ana Sayfa | SPOR

Hamza Hamzaoğlu, sözleşmeye imzasını attı

Hamza Hamzaoğlu imzaladı

Takıma şampiyonluk kazandıran Hamza Hamzaoğlu, Florya Metin Oktay Tesislerinde düzenlenen törende 3 yıllık sözleşmeyi imzaladı

Hamza Hamzaoğlu yaptığı açıklamada: "Bizlere duyulan güven ve destekten dolayı teşekkür ederim. Biliyorsunuz daha önce de burada imzaladım. Önümüzde elde edilmesi gereken başarılar var. Şükürler olsun ki geçtiğimiz sezonu iki kupayla kapattık. Yönetimiz bize güvendi ve üç yıl beraber çalışacağız. Sornasında belki yine devam edeceğiz. Önümüzdeki sezonun hepimize hayrlı olmasını diliyor ve buradaki herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Florya Metin Oktay Tesislerinde düzenlenen törende yapılan konuşmaların ardından Hamza Hamzaoğlu, kendisini 3 yıllık Galatasaray'a bağlayan imzayı attı.İmza törenin ardından basın mensuplarının sorularını cevaplayan Hamzaoğlu: "Önümüzdeki sezon rakiplerinin daha hırslı olacaklarını ve şampiyonluk yarışının daha zor geçeceğini" dile getirdi.

Galatasaray bir dünya markası

Basın toplantısında Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de açıklamarlarda bulundu. Transferler ile ilgili sorulan soruya Galatasaray Başkanı şu cevabı verdi: "Galatasaray şampiyon takım ve omurgası var. Hocamızın isteği doğrultusunda takıma gerekli katkıyı sağlayacağız. Galatasaray dünya markası bir kulüp ve her oyuncu bu takımda oynamayı istiyor. Transferler ile ilgili adımlar atıldıkça sizler de bu gelişmelerden haberdar olacaksınız."


Dev derbinin iddia oranları belli oldu

27 Şubat Pazartesi günü Galatasaray ile Beşiktaş arasında oynanacak derbinin iddia oranları belli oldu

Beşiktaş Hapoel Beer Sheva maçı canlı yayın bilgileri

23 Şubat Perşembe günü Vodafone Arena'da Beşiktaş ile Hapoel Beer Sheva karşılaşacak.

Galatasaray Beşiktaş derbisi ne zaman oynanacak ve hangi kanaldan izlenebilecek

Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında Türk Telekom Arena'da oynanacak olan Galatasaray- Beşiktaş derbisi 27 Şubat'ta BeinSpots 1'den naklen yayınlanacak.