Ana Sayfa | SPOR

Beşiktaş'ta gözler Demba ba transferinde

demba ba

Beşiktaş yönetimin Demba ba'ya yapılacak olan 14 milyon euroluk teklifi bekliyor. Bu teklif sayesinde kulübün kasası nefes alacak

Beşiktaş'ta yapılacak transferlerin belirleyici faktörü Demba Ba olacak. Siyah-beyazlı takımdan ayrılmak istediğini açıkça dile getiren Senegalli oyuncunun geleceği Beşiktaş'ın transferlerine son şeklini vermesine neden olacak. Golcü futbolcu için Çin'den tarihinin en yüksek transfer teklifini alan Beşiktaş, transfer politikası ve harcama planını Senegalli oyuncunun iki dudağı arasına göre revize edecek. Çin ekibi Shangai Shenhua'nın yıllık yaklaşık 6.5 milyon avro teklifine rağmen Asya kültürüne uyum sağlayamama endişesi yaşayarak henüz net cevabını bildirmeyen Senegalli oyuncu, siyah-beyazlıların da transfer stratejisini zora soktu. Demba Ba'dan gelecek 14 milyon avroyla sağ bek, stoper ve orta saha için ayırdığı bütçeyi biraz daha arttırarak daha kaliteli isimlere yönelecek olan siyah-beyazlılar, Senegalli golcünün bir an önce kararını vermesini bekliyor. 

Ada'dan haber bekliyor

Yönetimin Senegalliye “Kararını bir an önce ver. Yeni sezon planlamasında ve transferde sıkıntı yaşamak istemiyoruz. Bizi zor durumda bırakma” mesajını gönderdiği öğrenildi. Asya'da yeni bir maceraya yelken açmaktan çekinen Demba Ba ise İngiltere'den gelecek haberlere kulak kabarttı. Premier Lig'den ayrılmayı hata olarak gören yıldız futbolcu menajerine İngiltere'ye yeniden dönmek istediğini söyledi. Demba Ba ile ilgilenen Ada ekiplerinin arasında yer alan West Bromwich Albion'un Senegalli oyuncu için 9 milyon poundluk bir transfer hazırlığı içinde olduğu belirtildi.     


Trabzonspor Martin Caceres hakkında resmi açıklama yaptı

Trabzonspor'un olay olan transferi Martin Caceres için bordo-mavililer, "Kulübümüzün daveti üzerine İstanbul'a gelen ve Başkanımız Muharrem Usta ile görüşme gerçekleştiren Martin Caceres'le talep ettiği ücretin yüksek bulunması nedeniyle resmi transfer görüşmelerine başlanmamıştır." diye açıklamada bulundu.

Eski Galatasaraylı futbolcu Hamit Altıntop Rize yolcusu

Galatasaray'da top koşturan Hamit Altıntop, Çaykur Rize ile anlaştı.

Dünyanın en iyi hakemi FIFA Hakem Komitesi Başkanı oldu

UEFA Hakem Komitesi'nde görev yapan Collina, FIFA Hakem Komitesi Başkanlığı'na getirildi.