Ana Sayfa | SPOR

'Gökhan Töre satılmayacak'

Beşiktaş Başkanı'ndan açıklama

Demba ba'nın ardından, Ersan'ın da Çin'e gidebileceğini belirten Orman, Gökhan Töre'nin transferi için, "Ciddi teklifler var ama kesinlikle satmayacağız" dedi

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yurt dışına transferleri söz konusu olan Demba Ba, Gökhan Töre ve Ersan Gülüm'ün durumları hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Demba Ba ve Ersan'ın satılmalarının kesin olduğunu ima eden Orman, Gökhan Töre konusunda ise tam tersi ifadeler kullandı. Fikret Orman'ın açıklamaları şöyle:

"DEMBA BA BİZDEN ÖNCE ANLAŞMIŞ"

"Demba Ba'nın gidişi olumlu şekilde sonuçlanacak gibi gözüküyor. Kulübün menfaatleri gereği böyle bir karar aldık. Çin kulübü 13 milyon Euro civarı bir para teklif etti. Arkadaşlarımız şu anda ödeme şartlarını görüşüyor. Demba Ba 31 yaşına girdi, böyle teklifler bir daha gelmeyebilir. Satmayacağımız veya alamayacağımız futbolcu yok. Çin kulübü (Shangai Shenhua) bizden önce Demba Ba ile anlaşmış. Kendisi gitmek istediğini menajerler aracılığıyla bize bildirdi. Biz Demba Ba'dan sonra görüştük. Ama henüz kesin bir anlaşma yok. Gökhan Töre'ye ise çok ciddi teklifler var ama kesinlikle satmayacağız. Hele hele Türkiye'ye hiç" dedi.

"ERSAN İLE NİYE SÖZLEŞME YAPTINIZ DİYENLER ŞİMDİ NE DİYECEK!"

Ersan Gülüm için de teklif aldıklarını açıklayan Orman, "İlk önce oyuncu konuştu. Ondan sonra biz görüşürüz. Buradan da bazı Beşiktaşlılara selam olsun. 'Ersan ile niye sözleşme imzaladınız' diyenler, şimdi bu paralar gelince ne diyecek" diye konuştu.

Fikret Orman, inşaatı devam eden Vodafone Arena'nın 20 Eylül'de hazır olacağını sözlerine ekledi.

"LOCAMI 1 MİLYON DOLARA SATARIM"

Orman ayrıca, Vodafone Arena'nın en iyi yerinden 550 bin dolara loca satın aldığını belirterek, "1 milyon dolara satmaya hazırım. Aradaki 450 bin doların bağışlanması şartıyla locayı isteyene verebilirim" dedi.

DEMBA BA İÇİN İNGİLİZLER DE DEVREYE GİRDİ

Bu arada Çin'in Shangai Shenhua Kulübü'nün 13 milyon Euro'yu aşkın para teklif ettiği Demba Ba için İngiliz kulüplerinin de devreye girdiği öğrenildi. Diğer taraftan Ersan Gülüm'ün Çin'in Shandong Lunen takımıyla henüz kesin anlaşma sağlayamadığı belirtildi.

Hürriyet


Arda Turan maç sonrası onların yüzüne bakmadan stadı terk etti

Barcelona'da oynayan Arda Turan önceki maç yaptığı serbest vuruşla karşı tarafa gol attırdığı için İspanyol basını tarafından eleştiri yağmuruna uğrarken, dün akşam oynanan maçta 3 gol ve 1 asist yapınca gazetecilerin yüzüne bile bakmadan stadı terk etti.

Lewandowski'nin attığı frikik golü beğeni topladı

Bayern Münih- Atletico Madrid karşılaşmasında frikik golüyle Robert Lewandowski sosyal medyada çok konuşuldu.

İngiltere'nin o futbol takımını açık arttırmayla satışa çıkarttılar

İngiltere'de Güney Amatör Ligi'nde mücadele eden Basingstoke Tow'un internet üzerinden açık artırmaya çıkartmalarının sebebinin reklam amaçlı olduğu belirtildi.