Ana Sayfa | SPOR

Beşiktaş Veli Kavlak'tan gelen kötü haberle sarsıldı

Beşiktaş Veli Kavlak'tan gelen kötü haberle sarsıldı

Veli Kavlak, sakatlığı nedeniyle sezon başı kampını kaçıracak

Beşiktaş Sağlık Kurulu Başkanı Sarper Çetinkaya, Beşiktaşlı futbolcuların sağlık durumuyla hakkında BJK TV’ye açıklamalarda bulundu. Ertuğrul Karanlık'ın yerine göreve başlayan Sarper Çetinkaya, Beşiktaşlı oyuncuların sağlık durumları hakkında açıklamalarda bulunurken Veli Kavlak'ın kampa katılamayacağını açıkladı.

Çetinkaya’nın açıklamaları şöyle:

“Ömer Şişmanoğlu'nun geçen seneden devam eden belde aşınmaya bağlı disklerinde bir dejenerasyon tespit ettik. Bu da oyuncuda ağrıya yol açıyordu. Antrenmanlarda ve yapacağı aktivitelerde ağrı nedeniyle onu kısıtlıyordu. Dün Acıbadem Fulya Hastanesi'nde belinden ozon enjeksiyonu yapılarak tedavisi yapıldı. Ömer, Almanya kampı'nda takımın ilk antrenmanında takımla çalışmalara başlayacak.

Ramon Motta'nın yine geçen seneden sol kasığında bir yaralanması vardı. 3 gündür sağlık ekibimiz tarafından tedavisi yapılıyor. Oyuncu bütün antrenmanlara katıldı. Tedavi ve antrenmanı paralel bir şekilde yürütüyoruz.

Tolga Zengin'in sağ omzunda zorlanmaya bağlı bir dejenerasyon var. 3 hafta önce bu aşınan bölgeye kendi kanından hücre enjeksiyonu yaptık. Rehabilitasyon ve kuvvet çalışmalarının ardından oyuncu sezona hazır bir şekilde başladı. Takımla birlikte idmanlarını yapıyor.

Atiba Hutchinson’ın sağ kasığında geçen seneden zorlanmaya bağlı ağrıları var. 2 gündür tedavisi tesislerimizde sürüyor. Antrenmanın yarısından sonra çalışmalarını bireysel olarak sürdürüyor. Amacımız 4-5 günde takıma verebilmek.

Veli Kavlak 1 yıl önce omzundan sakatlandı ve Almanya'da bir operasyon geçirmiş. Veli, kolunda kasılma meydana geldiği için 4-5 ay oynayamadı. Veli tedavilerden olumlu yanıt aldığını bize söyledi. 2-3 hafta sonra Veli'nin omzunu değerlendireceğiz. Veli kampta bizimle olmayacak ve tedavisine devam edecek. Diğer bütün arkadaşlarımızla kampa katılacak.

Yeni transferimiz Andreas Beck'in de bir sıkıntısı yok. Gayet fit bir durumda. Umarım hepimiz için hayırlı ve sakatlıklardan uzak bir sezon olur.”

İşte Fenerbahçe Çaykur Rizespor maçı bilet fiyatları

Süper Toto Süper Lig''de 3. sırada bulunan Fenerbahçe hafta sonu Çaykur Rizespor ile mücadele edecek

İntihar eden genç futbolcunun son notu ortaya çıktı

Gaziantepsporlu Çek futbolcu FFrantisek Rajtoral evinde ölü bulunmuştu

Lionel Messi 500'ler kulübüne girdi

Barcelona'nın Arjantinli forvet oyuncusu Lionel Messi tek bir Avrupa kulübünün formasıyla resmi maçlarda 500 gole ulaşan 4'üncü futbolcu oldu