Ana Sayfa | SPOR

Lukas Podolski, menajer Mert Çetin'in gözünü morattı

Mert Çetin

Lukas Podolski'nin Bursaspor maçı öncesi attığı şut, Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı olan ve tercümanlık görevini de üstlenen Mert Çetin'in gözünü morattı

Galatasaray'ın 3-0 kazandığı Bursaspor maçı öncesi yapılan ısınma bölümü esnasında Lukas Podolski'nin çektiği sert şut, kalenin yanında bekleyen İdari Menajer Yardımcısı Mert Çetin'in yüzüne isabet etti.Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı olan ve tercümanlık görevini de üstlenen Mert Çetin, maç öncesi Lukas Podolski'nin çektiği bir şutun hedefi olarak yaralandı. Karşılaşma öncesi yapılan ısınma bölümü esnasında Podolski'nin çektiği oldukça sert şut, kalenin yanında bekleyen Mert Çetin'in yüzüne isabet etti. İlk anda sendeleyen ancak toparlanarak görevine devam eden Mert'in, maç sonunda gözü morarmış halde tercümanlık yaptığı görüldü. Mert Çetin karşılaşma sonrası Instagram hesabından, "İşte son durumum... Göz gitti ama 3 puan geldi. Isınmada Podolski'nin şutu geldi. Hepinize gösterdiğiniz ilgi için çok ama çok teşekkür ederim" mesajını paylaştı.


Krasnodar teknik direktöründen zafer açıklaması

Krasnodar Teknik Direktörü Igor Shalimov Fenerbahçe ile yapılan maçın ardından açıklama yaptı

Dick Advocaat Krasnodar maçı sonrasında sert konuştu

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat Krasnodar maçı sonrasında açıklama yaptı

Podolski'den Fenerbahçe'ye kupalı gönderme

Galatasaraylı Podolski, Fenerbahçe'nin Krasnodar karşısındaki performansının ardından göndermede bulunarak, Galatasaray'ın 2000 yılında aldığı UEFA kupasının fotoğrafını paylaştı.