Ana Sayfa | SPOR

Lukas Podolski, menajer Mert Çetin'in gözünü morattı

Mert Çetin

Lukas Podolski'nin Bursaspor maçı öncesi attığı şut, Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı olan ve tercümanlık görevini de üstlenen Mert Çetin'in gözünü morattı

Galatasaray'ın 3-0 kazandığı Bursaspor maçı öncesi yapılan ısınma bölümü esnasında Lukas Podolski'nin çektiği sert şut, kalenin yanında bekleyen İdari Menajer Yardımcısı Mert Çetin'in yüzüne isabet etti.Galatasaray İdari Menajer Yardımcısı olan ve tercümanlık görevini de üstlenen Mert Çetin, maç öncesi Lukas Podolski'nin çektiği bir şutun hedefi olarak yaralandı. Karşılaşma öncesi yapılan ısınma bölümü esnasında Podolski'nin çektiği oldukça sert şut, kalenin yanında bekleyen Mert Çetin'in yüzüne isabet etti. İlk anda sendeleyen ancak toparlanarak görevine devam eden Mert'in, maç sonunda gözü morarmış halde tercümanlık yaptığı görüldü. Mert Çetin karşılaşma sonrası Instagram hesabından, "İşte son durumum... Göz gitti ama 3 puan geldi. Isınmada Podolski'nin şutu geldi. Hepinize gösterdiğiniz ilgi için çok ama çok teşekkür ederim" mesajını paylaştı.


Fenerbahçe'nin şampiyonluğu Ankara'da yarım kaldı

Ziraat Türkiye Kupası 5.hafta mücadelesinde karşı karşıya gelen Gençlerbirliği ile Fenerbahçe, hanelerine 1'er puan yazdırdı.

Beşiktaş Darıca Gençlerbirliği maçı hazırlıklarını tamamladı

Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 5. haftasında Darıca Gençlerbirliği ile mücadele edecek olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarını tamamladı

Galatasaray mali sıkıntıları nedeniyle zarar ettiğini borsaya bildirdi

Borçlarla başı dertte olan Galatasaray, olağan genel kurul toplantısında kar dağıtımı yapılamadığı için borsaya bildirdi.