Ana Sayfa | SPOR

Anıtkabir'de toplanan Fenerbahçelilerin bu tavrı tepki çekti


Atatürk'ün ölümünün 78. yıldönümü nedeniyle Anıtkabir'de toplanan Fenerbahçeli taraftarlar, Galatasaray'a karşı aldıkları 6-0'lık galibiyete atıfta bulunması sosyal medyada tepki yarattı.

Türkiye'nin dört bir yanından gelen yaklaşık 4 bin Fenerbahçeli üniversite öğrencisi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 78. yıldönümü nedeniyle Anıtkabir'i ziyaret etti.Sabahın erken saatlerinde Ankara'da buluşan 1907 ÜNİFEB üyeleri, Anadolu Meydanı'nda toplandı ve oluşturulan kortej ile birlikte Anıtkabir'e gitti. Fenerbahçe Kulübü'nün eski asbaşkanı ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç ile dernek yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, "İlkelerinle Yürüyoruz, Gün Geçtikçe Büyüyoruz" yazılı dev bir pankart da açıldı.Öte yandan bir grup taraftarın, Galatasaray'a karşı 6 Kasım'da aldıkları 6-0'lık galibiyete atıfta bulunarak elleriyle 6 işareti yapması, sosyal medyada tepkiye sebep oldu.


Şampiyonlar Ligi B Grubu'ndan Beşiktaş nasıl çıkar

Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Kiev deplasmanına konuk olacak olan Beşiktaş'ın gruptan çıkması için bu maç büyük önem taşıyor

Dinamo Kiev-Beşiktaş maçı canlı yayın bilgileri

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş, Dinamo Kiev deplasmanına konuk olacak

Beşiktaş-Dinamo Kiev maçının hakemi belli oldu

Beşiktaş-Dinamo Kiev maçını İskoç hakem Craig Thomson yönetecek.